Çözüldü İphone almalıyımıyım?

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
merhabalar hayatımda hiç ios işletim kullanmadım hep android kullandım dün lg g3 üm ısındığından çipi yaktı telefon gitti bende şimdi yeni bir telefon almayı düşünüyorum bir tanıdığım irandan telefon istersen getireyim dedim sizce iphone almalımıyım tabi 700tl Türkiyeden daha ucuz fiyata getirecek iphone 6s-6s plus ve 7 bu 3 ünden biri olacak tabi pasaportum var kayıt ücretini dahi bilmiyorum ama sizce androidmi alayım iphonemu,iphone kullanan arkadaşlar memnunmusunuz? son olarak 6s 64 gb iphone 7 32 gb ne alayım?

Moderatör tarafında düzenlendi:

xelarmenbyhacked

Uzman üye
5 Ocak 2013
1,558
3
Bu da sorulacak sorumu adamlar keyfinden o kadar para bayılıyorlar dimi yani

Aslına bakılırsa çok büyük bölümü keyfinden bayılıyor. Telefonu özelliği için değil de havası için alıyorlar.
Olaya geniş bak. İhtiyaçlarını listele ve ihtiyaçlarına karşılık veren modellere bak. Mesela kullandığın uygulamaları incele. Kendimden örnek vereyim, çift hat sahibiyim. Dışardan çok uygulama yüklerim. İstediğim an istediğim müziği indirmeyi isterim ayrıca telefonun romuyla çok oynarım bu yüzden iphone almıyorum. Ama bir havası da yok değil.
Ek olarak çevrenizdeki birçok iphone kullanıcısı telefonun özelliklerini tam anlamıyla kullanmıyor. :RpS_unsure:

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
Aslına bakılırsa çok büyük bölümü keyfinden bayılıyor. Telefonu özelliği için değil de havası için alıyorlar.
Olaya geniş bak. İhtiyaçlarını listele ve ihtiyaçlarına karşılık veren modellere bak. Mesela kullandığın uygulamaları incele. Kendimden örnek vereyim, çift hat sahibiyim. Dışardan çok uygulama yüklerim. İstediğim an istediğim müziği indirmeyi isterim ayrıca telefonun romuyla çok oynarım bu yüzden iphone almıyorum. Ama bir havası da yok değil.
Ek olarak çevrenizdeki birçok iphone kullanıcısı telefonun özelliklerini tam anlamıyla kullanmıyor. :RpS_unsure:

kamerası çok güzel çektiğini düşündüğüm için aslında istiyorum android telefonlarda güzel ve hızlı resim çekebilen pek dikkatimi çekmedi.

Greendex

Katılımcı Üye
9 Ara 2017
752
3
Note8 serisi iPhone 7’den daha iyi bir kameraya sahip. Ama ben illa iOS deneyimi istiyorum dersen 4 yılmın güncelleme desteğiyle mutlu olabilirsin. Ama 6s ve 7 serisi batarya bakımından çok kötü. 7 Plus ya da 8 Plus seni memnun eder.

'WXR

Katılımcı Üye
21 Kas 2015
666
0
Sana soyle anlatim elimde android varken istedigim oyunu apk bulabiliodum root atip zanti dSpolit gibi hack programlarini da kullaniyodum iosa gecince bunlar bitti tamam telefonlar cok iyi yapilmis tasarim hiz falan :)

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Telefonun bozulduysa al bende bozulsun diye bakiyorum :) bu zaman a kadar kac tane telefon degistirdim yani bi kerekte o parayi iphone ye vermek daha mantikli

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.