iphone5'den ilk görüntüler..

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
37
Çanakkale
c7fdb.jpg

c7fdu.jpg

c7ff2.jpg

c7ff7.jpg

c7ffj.jpg

Sizce nasıL beyler müzelik telefon dimi :woott
bendaha ıphone 1 elime almıs adam degıLım :D elin adamı 5ciyi cıkartıyo..
4cu fotografa bakarmısınız incecik cebime soksam kırılıcak :D
onuda geçtim Transparan yapmışlar telefonu
:trl

Son düzenleme:

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
beyler o değil de gavur yapıo hakketen helal olsun bizde daha 3310 la doolaşalım , yazık :D :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0
dogru dıyorsun :trl:D

telefonun içi dışı bir :D içi boş cam gibi bişey ,
hadi sen telefonu yaptın , adını iphone koydun, 1. çıktı , 2. çıktı 3. çık 4. çıktı 5.yi ne ara çıkardın ,o inceliği nasıl yaptın, hadi onu da yaptın kabloları nereye koydun , hhepsini geçtim arkanı nasıl gösteriyosun. bunlar acayip ben anlamıom artık teknolojiden, bunlarınki kafa deil acayip bişey. aklım ermiyor.:confused::confused::confused::confused::confused:

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
Apple o cihazı üretse 10.000$ fiyat biçer.
Çeşitli prototipler var nette ama hiçbirisi olmayacak. IPhone 4'den biraz daha büyük olacak, kamera çözünürlüğü falan daha yüksek olacak hepsi bu.
Fiyat: 199$ :)

IJ3yIXero

Üye
3 Eyl 2011
221
0
Elazığ
telefonun içi dışı bir :D içi boş cam gibi bişey ,
hadi sen telefonu yaptın , adını iphone koydun, 1. çıktı , 2. çıktı 3. çık 4. çıktı 5.yi ne ara çıkardın ,o inceliği nasıl yaptın, hadi onu da yaptın kabloları nereye koydun , hhepsini geçtim arkanı nasıl gösteriyosun. bunlar acayip ben anlamıom artık teknolojiden, bunlarınki kafa deil acayip bişey. aklım ermiyor.:confused::confused::confused::confused::confused:

Abi onu bırak sen En önemli özelliği benim onu alacak kadar param olmaması gerisi boş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.