iPhone'dan anlayan insanoğlu.

BlackWorrior

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
310
0
Selamün Aleyküm beyler benim bi sorum olucaktı benim iPhone 5s telefonum var ben buna jailbreak atmak istiyorum ama sürüm düşürmem gerekiyomuş bunu nasıl yapıcam iPhone 9.3.3 ü kabul etmiyor anlayan biri yardım edebilirmi?

NoYaN'

Üye
31 Ağu 2016
89
0
Cihazdan yedek al,
İstediğin sürümün "ISPW" dosyasını bul - indir. (iTunes olan bilgisayardan)
Cihazını kapat ve bilgisayara bağla kapattıktan sonra.
Cihazı iTunes'a bağladıktan sonra, 10 saniye süreyle güç tuşuna ve ana tuşa aynı anda basılı tut, ardından güç tuşunu bırakıp ana tuşa 3 saniye kadar daha basılı tutmayı sürdür.
Yok eğer normal açılıyorsa 4 ve 5. maddeleri yeniden tekrarla.
iTunes'da cihazını seç ve 'özet' ekranına gir.
Parmağımızı bigisayarımızda Shift (windows) veya Option (Mac) tuşuna basılı tutup 'geri yükle/restore' tuşuna basıyoruz.
Açılan pencerede demin indirdiğin IPSW dosyasını işaretle ve kuruluma başla.
Ekranda çıkan yönergeleri izle ve cihazını kur.

Hepsi bu kadar..

alperfb18

Uzman üye
27 Şub 2016
1,796
0
London
Cihazdan yedek al,
Cihazı iTunes'a bağladıktan sonra, 10 saniye süreyle güç tuşuna ve ana tuşa aynı anda basılı tut, ardından güç tuşunu bırakıp ana tuşa 3 saniye kadar daha basılı tutmayı sürdür.
Parmağımızı bigisayarımızda Shift (windows) veya Option (Mac) tuşuna basılı tutup 'geri yükle/restore' tuşuna basıyoruz.

Hepsi bu kadar..

aynen bunu söylemiştim eline sağlık

BlackWorrior

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
310
0
Cihazdan yedek al,

Hepsi bu kadar..
Dostum denedim ama ipsw dosyasını yükelemyi bitirdikten sonra hata alıyorum. Hemde artık 9.3.3 e olmuyo falan diyolar jail ?

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.