İşid kaçırdığı 2 askerimizi DİRİ DİRİ yaktı!!!

azizreach1

Yeni üye
30 Tem 2016
4
0
Arkadaşlar sizden ricam şu videoyu bana özel mesaj yoluyla veya mailime gönderin gönderin ki şu kansız köpeklere kinim artsın Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!

OnlyStrong

Yeni üye
23 Tem 2012
32
0
Ölüm güzel şey, budur perde ardından haber...
Hiç güzel olmasaydı ölür müydü Peygamber

Artık yoruldum Allahım benide al yanına yoruldum dünyanın kirli oyunlarından

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Dondum...

Kin ile körüklenen ateşte hepsini ateşe vereceğimiz günü sabırsızlık ile bekliyorum. Rabbim yardımcımız olsun.

Edit: Video youtube de var...

Son düzenleme:

s2sq

Yeni üye
2 Eyl 2009
28
0
Abi o videoda kaç tane tankı patlattılar. Onlar bizim tanklarımızmıydı?

MRF

Yeni üye
22 May 2016
28
0
Beyler bakın eğer bunlar gerçekten Türk askeriyse bu gece bütün orduyu suriyeye sürmeyen devletin ... Bunu yapmayacaktınız şerefsiz cihatçılar ağzınıza sıçacağız sizin kaçacak delik arayacaksınız onun bunun çocukları. Bu provokasyonu yapmayacaktınız.

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Facebook,Twitter,YouTube gibi sosyal medya adreslerinde videolar yayınlandığı için geçici olarak erişime kapatıldı...!(Soysuz x.x.x :secretçocuklarına edilecek sonsuz küfür ve hakaret var fakat forum kurallarında argo konuşmak yasak 1 kerelik şu post'a özel kurallar geçerli olmasa en yaratıcı küfürlerimi sergiliyicem)

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,440
801
30
root@adige~#
Allahından bulsunlar söyleyecek kelime bulamıyorum forum içerisinde küfür içerikli cümleler kullanmamaya özen gösterelim iyi forumlar dilerim

sfenkss

Üye
31 Tem 2016
139
1
Ya etrafıma faceye sağa sola bakıyorum kimseden ses çıkmıyor.Ya hadi bunca zaman kürdü kürde kırdırdılar kürt türk birbirine düşman ettiler beceremediler.
Ama şimdi resmen adamlar askerimizi vuruyor ve kimseden ses çıkmıyor.
Br kürt olarak benim artık bu olaylar karşısında hala kürt-türk tartışmasını yapıyorsak bunları görmüyorsak sonumuz iyi değil.Ya herkes bu ülkeye saygı duyar bayraga itaat eder yada siktir olup gider.Bu türk kürt özelliklede arap suriyeliler her kimse icabına bakılmalı
Atatürk heykelini söküyorlar ses çıkmıyor,Türkler'e ne oldu neden böyle sineye çekiyorlar.
Koskoca ordun var gir suriyeye orda sana kurşun sıkan Kürt,arap,işid kimse hangi örgütse dümdüz et ıraka kadar ne bu boyle hergün şehit hergün olay.
BU ÜLKE SIRF BİRİLERİN CANI İSTEDİĞİ GİBİ OLACAK DİYE BU KADAR ÖLÜM ZULUM GÖZYAŞI GÖRMEK ZORUNDAMI.
Yazık yeminle yazık . Bu kadar nufüslü bir ülke it sürüsü kadar adala baş edemiyorsak
suriye gibibir ülkeylede mücadele edemiyorsak harbiden biz o yüce ruhu kanı kaybetmişiz.

Kızacak haksızsın diyecek arkadaşlar varsada yada bu soylediklerim yasaksa engelleyin gitsin.Bu ölümlere ses çıkarmayan insan değildir zaten

Son düzenleme:

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Arkadaşlar,

Yapmış olduğumuz yorumlara biraz olsun dikkat etmenizi istiyorum sizlerden, küfür içerikli yorumlar yapmayınız hiçbirinizi bu soysuzlara küfür ettiğiniz için uyarmak istemiyorum.

Sizlerden diğer ricam lütfen Görsel ve Video paylaşmayınız. Bu soysuzları mutlu etmeyiniz.

Ortalıkta sosyal medyada videodaki şahısların Türk Askeri olmadığı iddiaları dolanıyor. Bu bilgi kirliliğini ancak devletimiz engeller o yüzden en kısa zamanda bir açıklama yapılacakğını umut ediyorum.

#BaşımızSağolsun

sfenkss

Üye
31 Tem 2016
139
1
Türk askerinin kafasına çuval geçirildi yol yaptı dediniz ! Türk askeri tasmayla bağlandı , yakıldı hala yol yaptı diyorsunuz ! Ulan şerefsizler ölen türk evladı , senin kardeşin , benim ağabeyim ,onun damadı , bunun eşi , şunun çocuğu ! Bizim onlar bizim ! Belki bunu yazdım diye yarın benimde kapıma dayanacaklar ama hiçbir önemi yok ! Bu çocuklar nasıl dimdik vatani görev için ayakta kaldılarsa bizlerde onlar gibi ayakta kalacağız ! Ama siz bir diz çökerseniz bir daha ayağa kalkacak gücünüz olmayacak ! ! ! ! Korkmuyoruz , sinmiyoruz !

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Ya etrafıma faceye sağa sola bakıyorum kimseden ses çıkmıyor.Ya hadi bunca zaman kürdü kürde kırdırdılar kürt türk birbirine düşman ettiler beceremediler.
Ama şimdi resmen adamlar askerimizi vuruyor ve kimseden ses çıkmıyor.
Br kürt olarak benim artık bu olaylar karşısında hala kürt-türk tartışmasını yapıyorsak bunları görmüyorsak sonumuz iyi değil.Ya herkes bu ülkeye saygı duyar bayraga itaat eder yada siktir olup gider.Bu türk kürt özelliklede arap suriyeliler her kimse icabına bakılmalı
Atatürk heykelini söküyorlar ses çıkmıyor,Türkler'e ne oldu neden böyle sineye çekiyorlar.
Koskoca ordun var gir suriyeye orda sana kurşun sıkan Kürt,arap,işid kimse hangi örgütse dümdüz et ıraka kadar ne bu boyle hergün şehit hergün olay.
BU ÜLKE SIRF BİRİLERİN CANI İSTEDİĞİ GİBİ OLACAK DİYE BU KADAR ÖLÜM ZULUM GÖZYAŞI GÖRMEK ZORUNDAMI.
Yazık yeminle yazık . Bu kadar nufüslü bir ülke it sürüsü kadar adala baş edemiyorsak
suriye gibibir ülkeylede mücadele edemiyorsak harbiden biz o yüce ruhu kanı kaybetmişiz.

Kızacak haksızsın diyecek arkadaşlar varsada yada bu soylediklerim yasaksa engelleyin gitsin.Bu ölümlere ses çıkarmayan insan değildir zaten

Türk askerinin kafasına çuval geçirildi yol yaptı dediniz ! Türk askeri tasmayla bağlandı , yakıldı hala yol yaptı diyorsunuz ! Ulan şerefsizler ölen türk evladı , senin kardeşin , benim ağabeyim ,onun damadı , bunun eşi , şunun çocuğu ! Bizim onlar bizim ! Belki bunu yazdım diye yarın benimde kapıma dayanacaklar ama hiçbir önemi yok ! Bu çocuklar nasıl dimdik vatani görev için ayakta kaldılarsa bizlerde onlar gibi ayakta kalacağız ! Ama siz bir diz çökerseniz bir daha ayağa kalkacak gücünüz olmayacak ! ! ! ! Korkmuyoruz , sinmiyoruz !

http://www.turkhackteam.org/terore-...mis-fethi-sahin-hakkinda-inanilmaz-iddaa.html

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Türk ve Kürt ikiye ayrılabilir ama şu anlamda 1.Türk Vatanını milletini sonuna kadar seviyosa ve kötülüğü için çabalamıyosa.2.Türk vatanının ve milletinin kötülüğünü istiyosa bilgi sızdırıyosa ve dış örgütlere çalışıyosa.1.Kürt Vatanına canından çok bağlı olan Kürt uyruklu ama Türkiye Vatandaşı olan.2.Kürt Vatanla alakası olmayan PKK,IŞID gibi şeref yoksunu örgüt taraftarı olan "HDP" gibi aşağlık bir partiye kendi özgürlüğü ile oy verebilen.1.Türk ile 1.Kürt'ün hiçbir farkı yoktur ikiside birbirinden ayrılamaz destekçisi olur.Ama 2.Türk ile 2.Kürt'ün birbirinden farkı yoktur ve yaşamayı bile hak etmeyen insanlardır Önemli olan türk olmak değil insan olup insanlığını yaptıkları ile dile getirmek.

xXproX

Katılımcı Üye
16 May 2016
483
0
Arkadaşlar birçok haber duyuyorum foto karşılaştırmaları felan turk oldukları kesin ama asker oldukları belli deil

KILICHACKER

Katılımcı Üye
24 Nis 2016
663
0
Gezegen
Bi Şehit İçin Meneme'ni yakan Lideri İstiyoruz Biz, Yaa Bizim adelette tam tersi bizi kısıtlıyor fakat devlet başında duran adamlar Hiçbirşey yapmıyorlar Olan gariban, vatanını gercekten seven ınsanlara oluyor, Kahrolsun Yaa.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.