isim-soy isimle e-mail bulunabilir mi?

01Kevin01

Katılımcı Üye
4 May 2022
428
224
Sadece isim-soyisimle e-mail bulunabilir mi?
Nasıl bulunur?
Yöntemler nelerdir?
Şimdi klasik uyarı yapmak isterim.Sorumluluk size aittir!Eğitim amaçlı bilgilendiriyorum.Dediğiniz yöntem istihbarat kavramına girer ve Türkiye şartlarında tc,sicil no,ev,adres,sülale,aile ve tel no gibi çok önemli bilgiler bulunabilirmiş.Ayrıca benimde konular yazdığım deep web üzerinden birçok özel bilgi bulunabilir.Ayrıca bu osint kavramlarında önemli olan çok not almaktadır.Ne kadar kişi hakkında öznetikleriniz varsa o kadar daha çok bilgiye ulaşırsınız.
2-illicitServices.png

İle sadece isim ve soy isim ile birçok bilgiye ulaşılabilir.Zaten osint kavramın amacı budur;açık erişim...

İyi Günler

z_c

Yeni üye
21 Nis 2022
43
14
bulcağın kişinin facebook u varmı
hayır
varsade başka isimle olabilir

Şimdi klasik uyarı yapmak isterim.Sorumluluk size aittir!Eğitim amaçlı bilgilendiriyorum.Dediğiniz yöntem istihbarat kavramına girer ve Türkiye şartlarında tc,sicil no,ev,adres,sülale,aile ve tel no gibi çok önemli bilgiler bulunabilirmiş.Ayrıca benimde konular yazdığım deep web üzerinden birçok özel bilgi bulunabilir.Ayrıca bu osint kavramlarında önemli olan çok not almaktadır.Ne kadar kişi hakkında öznetikleriniz varsa o kadar daha çok bilgiye ulaşırsınız.
2-illicitServices.png

İle sadece isim ve soy isim ile birçok bilgiye ulaşılabilir.Zaten osint kavramın amacı budur;açık erişim...

İyi Günler
teşekkürler

2-illicitServices.png

İyi Günler
işe yaramadı başka bir öneriniz var mı

powwerbangTR

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
513
117
Bunun yerine daha mantıklı olarak adını soy adını farklı yerlerde araştırmanı öğrenirim OSİNT Olarak bakarsan olaya daha mantıklı olur örnek vereyim

intext: example ifadesi, sonuçlarda "example" kelimesini içeren sayfaları gösterir.

Tanımadığım bir isim yazdım

intext: s**** a****

Şimdi Bu Şahısla ilgili bütün sayfalar bende mevcut. Şahsın yüzünü görselini tanıyorsan bunu arayabilirsin görsellerde yandex ve google da aramanı tavsiye ederim daha sonra Hedefin facebook hesabını bulduk diyelim Mail ve numaralarını öğrenmek için bir database bulalım hadi.

Adını yada İD sini bulduğunda Sana vermiş olduğum linkten Hedef kişiyi sorgulayıp Telefon numarasını ve yaşadığı yeri lokasyonunu bulmuş olursun.

Ama dikkatli ol buraya girebilmek için Tor yüklemelisin. Üstelik ne olur ne olmaz diye de JavaScriptini kapatmalısın VPN de onadn önce açarsan tam gizliliğe hemen hemen ulaşmış olursun.

Ama Çok dikkatli ol birisini bulayım derken yanlış kişileri hedefe alma.

Link Burada

z_c

Yeni üye
21 Nis 2022
43
14
Bunun yerine daha mantıklı olarak adını soy adını farklı yerlerde araştırmanı öğrenirim OSİNT Olarak bakarsan olaya daha mantıklı olur örnek vereyim

intext: example ifadesi, sonuçlarda "example" kelimesini içeren sayfaları gösterir.

Tanımadığım bir isim yazdım

intext: s**** a****

Şimdi Bu Şahısla ilgili bütün sayfalar bende mevcut. Şahsın yüzünü görselini tanıyorsan bunu arayabilirsin görsellerde yandex ve google da aramanı tavsiye ederim daha sonra Hedefin facebook hesabını bulduk diyelim Mail ve numaralarını öğrenmek için bir database bulalım hadi.

Adını yada İD sini bulduğunda Sana vermiş olduğum linkten Hedef kişiyi sorgulayıp Telefon numarasını ve yaşadığı yeri lokasyonunu bulmuş olursun.

Ama dikkatli ol buraya girebilmek için Tor yüklemelisin. Üstelik ne olur ne olmaz diye de JavaScriptini kapatmalısın VPN de onadn önce açarsan tam gizliliğe hemen hemen ulaşmış olursun.

Ama Çok dikkatli ol birisini bulayım derken yanlış kişileri hedefe alma.

Link Burada
teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.