İskorpitx Hack Eğitim Seti -Hacker Olmak isteyenler Girsin içeri

Emre35551

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
623
0
İskorpitx Hack Eğitim Seti -Hacker Olmak İsteyen .Link Tazelendi

image-4473_4FE75208.jpg

İskorpitx Hack Eğitim Seti, gerçek orjinal cd setidir ücretli satılan bir set meraklılarına
özeldir dünyaya ün salmış bir tük,set içinde program döküman ve videolar bulunmakta.​
cpy2.png

17.07.2014 Tarihinde Link Mega upload olarak tazelenmiştir Hızlı indirme imkanı sunuyor

OTTOMANB13 Abimize Teşekkürler

İndiremiyenler Yandexten veya Safari operadan girip indirmeyi denesin

Virüs Total

Moderatör tarafında düzenlendi:

klons

Uzman üye
2 May 2014
1,327
0
paşam insanlar bunu ihtiyacına göre indiriyor
örnek
bunun içinde brute force -eksen aatk var ama bende de olduğu için indirmeye gerek duymuyrum
yoksa bende biliyorum Hack Programları ve eğitim seti olduğunu paşam :)

Emre35551

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
623
0
paşam insanlar bunu ihtiyacına göre indiriyor
örnek
bunun içinde brute force -eksen aatk var ama bende de olduğu için indirmeye gerek duymuyrum
yoksa bende biliyorum Hack Programları ve eğitim seti olduğunu paşam :)

İskorpitx abimizin paylaşımları amatör değil hep üst düzey hack programı ve eğitim videoları paylaşıyor bunun içindede özel programlar anlatım var

Treych

Yeni üye
11 Tem 2014
2
0
HACKER OLMAK İSTİYENLER İÇİN sadece '1adım'Dır Ve Paylaşım İçin Teşşekkür Ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.