İskorpitx Hack Eğitim Seti -Hacker Olmak isteyenler Girsin içeri

kalem111

Yeni üye
6 Tem 2014
23
0
indirip kullan demişsin ama ne yapcağımı anlamadım dersi nerde bunun bir metin yok nerden başlıcam anlamadım

penisilin

Yeni üye
23 Haz 2014
27
0
THT
image-4473_4FE75208.jpg

İskorpitx Hack Eğitim Seti, gerçek orjinal cd setidir ücretli satılan bir set meraklılarına​

özeldir dünyaya ün salmış bir tük,set içinde program döküman ve videolar bulunmakta.

cpy2.png

Şimdi ücretli mi bu? Ne kadar peki?

keloox966

Yeni üye
4 Ağu 2012
29
0
İstanbul
Ben indirdim gerçekten helal olsun. Adam birinciliği yıllardır elinden bırakmıyor ve hala devam ediyor. Güzel bir anlatım da olmuş.

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
kardeşim hem başka siteye yönlendiriyosun hemde yönlendirdiğin sitede virüs vardır güvenmeyen indirmesin yazıyo üstelik virüstotale yüklemişin ama virüs totale en fazla 64 mb yüklenirken senin dosyaların 286 mb kardeşim !!!!

Emre35551

Katılımcı Üye
3 Tem 2014
623
0
Setin içinde programda mevcut kardeşim güvenmeyen indirmesin 700 kişi indirmiş biride çıkıp demedi içinde zararlı virüs var die ayıp.İçinde Virüs olsa paylaşırmısın

By Network

Uzman üye
6 Tem 2014
1,344
0
Unknown
Setin içinde programda mevcut kardeşim güvenmeyen indirmesin 700 kişi indirmiş biride çıkıp demedi içinde zararlı virüs var die ayıp.İçinde Virüs olsa paylaşırmısın

Arkadaşım Bende reklam geçmıyor bana dırek ındırme link versen olmazmı Lutfen bekleyın yazısında kalıyor reklam ve gitmiyor

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
içerik hakkında bilgi verirmisin ? teşekkürler . ayrıca indirmiş arkadaşların yorumlarınıda bekliyorum

By Egmn

Katılımcı Üye
3 Kas 2011
293
0
İçerisinde 3 parti var.Her birinin içinde videolu anlatım site hack eğiitim seti var.

Mega upload ettim kardeşim 256 mb 15 dkkada indirebilirsin

canım kardeşim video konuları hakkında bilgi verirmisin . bildiğimiz şeyleri tekrar indirmeyelim diye soruyorum :) örneğin linux root vsvs gibi konu isimi verirsen iyi olur .

paylaşım için teşekkürler .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.