İşletim sistemi garanti

spisher

Katılımcı Üye
11 May 2013
437
1
.
Merhaba arkadaşlar dell g3 15 kullanıyorum

Cihaz ubuntu kurulu olarak geliyor ve ben daha sonra win 10 pro kurdum
Cihaz geleli 1 hafta oldu ama klavyesi bozuk tam basmıyor yani tuşa basınca ya yazmıyor yada harfi 4 5 kere tekrarlı yazıyor bu yüzden garantiye göndermek istiyorum yada iade edicem işletim sistemi değişmiş olması garantiden çıkarır mı

spisher

Katılımcı Üye
11 May 2013
437
1
.
Yok dediğim gibi zaten daha 1 hafta oldu alalı ilk işim windows yüklemekti windowsu yükledim 3 4 gün sonrada klavye böyle arıza yapmaya başladı sebebini anlayamadım win10 pro şu anda deneme sürümünde etkin değil bilgisayarda herhangi bir programda yok belki geçer diye format attım geçmedi yinede sorun olmuyorsa işletim sistemi değişikliği göndermeyi düşünüyorum

-Akıncı-

Uzman üye
13 Nis 2013
1,847
12
Antalya
Klavyenin arıza yapma sebebi altındaki tozlanmalar olabilir. Aynısını yaşadım çünkü. Garantiye ver düzeltsinler, sıkıntı çıkarırsalar tüketici hakem heyetine başvur çekinme.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.