# İspanyol Haber Sitesi Hidalgo en Linea Hacked!

connec

Uzman üye
5 Nis 2022
1,114
1,070
nd1ws34.jpeg
33693hp.png

Hidalgo en Linea Anka Red Team Adına Tarafımca Deface Edilmiş, ve Kendi Dillerinde Sevgi Mesajı Bırakılmıştır. :)

h5e9gqz.jpg

Zone

555niwp.jfif

af8mqjc.gif

Son düzenleme:

R3SBUM

Yeni üye
28 Nis 2020
19
8
Merhaba bende sizler gibi olmak istiyorum ancak elimde yeterince bilgi yok hangi toolsları kullanmam lazım ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olur musunuz

connec

Uzman üye
5 Nis 2022
1,114
1,070

connec

Uzman üye
5 Nis 2022
1,114
1,070
Merhaba bende sizler gibi olmak istiyorum ancak elimde yeterince bilgi yok hangi toolsları kullanmam lazım ne yapmalıyım lütfen bana yardımcı olur musunuz
Bu konuyu okuyarak başlayabilirsiniz. Ayrıca forum kurallarını ve misyonumuzu okumayı unutmayın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.