İspanyolca Dil Eğitim Seti Gerekli ?

eLysee !

Katılımcı Üye
12 Ara 2010
602
0
KOCAELİ
Arkadaşlar herkese merhaba, evimde elimden geldiği kadarıyla ispanyolca öğrenmeye karar verdim, internette yaptığım bir takım araştırmalar sonucu;
Pimsleur ve Rosette Stone isimli iki farklı dil eğitim setlerinin faydalı olacağı kanısına vardım ancak bu iki seti bir yerde bulamadım ve sitelerin kendisine ait tek bölüm başı gereğinden fazla pahalı, bu iki setin
Pimsleur ve Rosette Stone, (Rosette Stone 2.8 versiyonu) elinde olan veya bulabileceğim bir yer konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Dark Cloud

Üye
16 Eyl 2018
95
1
Aslında ekran karşısında dil öğrenilmez düşüncendeydim. İlk okul 4. Sınıftan başlayıp üniversite 4e kadar ingilizceyi sökemedikten sonra, ekran karşısında dil öğrenmek...

Biraz uçuk gibi

eLysee !

Katılımcı Üye
12 Ara 2010
602
0
KOCAELİ
Biliyorum ekran karşısında öğrenmek zor, amacım alt yapı oluşturup dilin gramer ve kelimeleri hakkında bilgi sahibi olup gerçekten öğrenebileceğim bir kursa ve daha sonra dilin konuşulduğu ülkelerden birine gidebilmek

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,411
129
4
xD
Ekran karşısında öğrenim zor doğru demiş byhekır. Fakat grammer vs ordan öğrenebilirsiniz. Turistlik bir yerde ikametkah ediyorsanız şanslısınız. Turistlerin bulunduğu yerlerde çalışabilirsiniz. Cidden çok faydalı oluyor

ReadyDieFurkan

Uzman üye
31 Ara 2015
1,506
1
Arkadaşlar herkese merhaba, evimde elimden geldiği kadarıyla ispanyolca öğrenmeye karar verdim, internette yaptığım bir takım araştırmalar sonucu;
Pimsleur ve Rosette Stone isimli iki farklı dil eğitim setlerinin faydalı olacağı kanısına vardım ancak bu iki seti bir yerde bulamadım ve sitelerin kendisine ait tek bölüm başı gereğinden fazla pahalı, bu iki setin
Pimsleur ve Rosette Stone, (Rosette Stone 2.8 versiyonu) elinde olan veya bulabileceğim bir yer konusunda yardımcı olabilir misiniz ?

Program için bu siteyi kullanabilirsiniz. https://www.fullprogramlarindir.com/rosetta-stone-totale-5-0-37-431130-win-mac-ses-paketi-indir.html

İstediğiniz dil paketi için ise bu siteyi kullanabilirsiniz. https://mega.nz/#F!QK4QDDIK!-siGB8B2zabUwEUd_dQT_Q

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.