!! İsraiL !!

RaPPeR_GirL

Kıdemli Üye
27 May 2007
2,046
17
'S'onsuzLukta..
İçimizdeki nefret

SoysuzLara karşı

Rahat yok size rahat

Aldınız mazLumun ahını

İstediniz kundaktaki bebeğin canını

Lakin bir gün aLacak mazLum hakkını..!

[ PayLaşmak İstedim :) ]

ALıntı değiLdir sınıftan 3 kardeşimLe birLikte yazdık ve panoya astık.. OkuLdakiLeri biLgiLendirmek amaçLı sLayt gösteriLeri hazırLıyoruz.. TenefüsLerde gösteriLecek.. Ayrıca dağıtıLan yardım zarfLarıyLa küçük de oLsa yardım etmeye çaLışıyoruz.. Herkesten de aynı hassasiyeti bekLiyoruz..:)

AgitCaN

Kıdemli Üye
17 Kas 2007
3,956
29
manisa/laleli
kendi okulumuzda tören yaptırdık hocalara tüm okulu toplattık.filistinli kardeşlerimiz için saygı duruşu ardından istiklal marşı. ardındanda sloganlar.boğazım şişti bu gün.gelecek haftada yardım topluycaz.bizde elimizden geleni yapmaya çalıştık.

DirtyWorK

Katılımcı Üye
1 Ara 2008
339
0
Sevdim o zalimi
yaw şimdi tmm onlarda musluman onlarda bnm kardesim bunlar onceden yerleri sattılar şimdi dustukleri hale bak bizede aynı seyi uyguluyorlar ! ama dikkat bizde kendimiz için tedbir alalım ltfen !!!

htccyber55

Yeni üye
13 Ocak 2009
4
0
bizde okulkda saygı druşu yaptk ama Pisrail katliama dewam eddği halde nafile:S beddualarımız israille

BY.T3HLİK3

Uzman üye
1 Ocak 2009
1,640
0
Rıddıck’ın Günlükleri.

evet sana katılıyorum çok güzel bi şiir
icon7.gif

serdar9090

Yeni üye
4 Ocak 2009
34
0
yaw şimdi tmm onlarda musluman onlarda bnm kardesim bunlar onceden yerleri sattılar şimdi dustukleri hale bak bizede aynı seyi uyguluyorlar ! ama dikkat bizde kendimiz için tedbir alalım ltfen !!!

...Tamam ama şimdi dedelerinin yapmış olduğu hatanın cezasını böyle insanlık dışı politika ile ödemeleri gerekmiyor.
Hem israile kötülük değil iyilik yapmışlar. Karşılığı bu mu olmalıydı???

Filistin tarihte israile toprak vermekle israile karşı suç işlememiştir. iyilik etmiştir! Fakat kendi geleceği için hata etmiştir. Aslında bu büyük hikaye ingilterenin sayesinde israil şimdi o topraklarda bulunuyor.
Filistin istesede istemesede israil o topraklara yerleşecekti. Arkasında büyük güçler vardı.
Tek çözümArapların Osmanlı ile birlik olması olurdu. Fakat araplar Osmanlıya destek olmamıştı.
O zamanlar o topraklar Osmanlının himayesinde idi ve Arapların Osmanlıya destek çıkmamaları Osmanlıyı o topraklarda yenilgiye uğratmıştı ve savaşa güç göndermekten vaz geçilmişti.
Neyse geçmişe mazi derler. Bu güne bakalım

zamanında bizim padişahlarımızdanda ülkemizi satanlar oldu... şimdi bütün osmanlı devrini lanetleyemeyiz. Aralarında faydası olan zararı olandan daha fazla vardı.

Fakat bir kişinin hatası bazen milyonlarca insanın zarar görmesine neden olabiliyor.

Sanırım son bir kaç hafta içinde ölen masum Flistinli çocuklar bunları hak etmediler!

Bir an önce israile bu yaptıklarından dolayı tazminat davası açılmalı

Benim görüsüm: Birgün iranıda ırak durumuna getirirlerse sıra bizde demektir. Büyük ihtimalle 3. dünya şavaşı çıkar. Atom bombaları devreye girer.. inşallah bu duruma gelmez dünyanın hali

Detayli bilgi icin Tikla:
Balfour'dan Fosfora Filistin dramı*-* ZAMAN GAZETESİ [İnternetin İlk Türk Gazetesi]

veya: http://www.turkhackteam.net/terore-lanet/filistinin-90-yillik-mucadelesi-254288.html

veya: http://www.turkhackteam.net/ataturk-bolumu/suriye-filistin-cephesi-250344.html

(Hatam varsa bilgilendirin lütfen)

BAYRAK.gif

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.