israilin yaptığı ünlü ürünler için buyrun

ronaldo3363

Yeni üye
8 Kas 2008
35
0
Mersin
AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLER, GÜNLERDİR SİVİL HALKIN ÜZERİNE BOMBA YAĞDIRIP; ÇOLUK,ÇOCUK,YAŞLI,KADIN, ERKEK,SİVİL,ASKER AYRIMI YAPMAYAN VAHŞİCE CİNAYETLER İŞLEYEN İSRAİL'İN.
BEN SADECE DUYARLILIĞIMI GÖSTERİYORUM. DEĞERLENDİRMESİ, HALA BU ÜRÜNLERDE ISRAR EDİP ETMEME KARARI SİZİN..................
ÜRÜNLERİN ALTINDAKİ İSRAİLİN TEŞEKKÜRÜNÜ OKUMAYI UNUTMAYIN.

israil'den Teşekkür!
Marks&spencer israilin
mcdonalds israilin
L'oreal israilin
Nestle israilin
Natıonal Grographıg israilin
coca cola israilin
Disney israilin
Arsenal F.c israilin
Fanta israilin
Kitkat israilin

Bunları Alınca israil nemi dior:
Bize kazandırdığınız paraları hiç boşa harcamadık

Dünyanın başıa bela olan teröristleri öldürdük

Terorist müslümanlara hiç aman vermedik

Pis müslüman teroristlerin sizinde başınızı ağrıtmamaları için bize kazandırdığınız paraların hepsini en iyi şekilde değerlindirdik dünyanın düzenini bozmaya çalışan bu pis müslümanlara hiç acımadık bize ortak olup verdiğiniz her kuruşun hakkını eniyi şekilde ödedik tankımızla tüfeğimizle askerlerimizle çoluk ******muzla sevgi ve istekle
bize verdiğiniz paraların ve görevin gereğini yerine getirdik bize verdiğiniz desteğe devam edinki kalan 3-5 terorist köpeği öldürelim buzafer anı için bize silah sağlayan yardım eden ürünlerimizi kullanan her bir israil taraftarına teşekkür borçluyuz.

BUNU İZLERKEN BİLE COCA COLA İÇİORSANIZ YAZIK SİZE

TUM BUNLARA RAGMEN COCO COLA İCMEYE DEVAM MI DİYORSUNUZ. COCO COLA GELİRİNİN %50SİNDEN FAZLASI ISRAİL ORDUSUNA GİDİYOR BİLİYOR MUSUNUZ?

SANTO37

Üye
13 Eki 2007
154
0
bana gelmişti bu mail son zamanlarda alışverişimize iyice dikkat etmeye başladık boykod israil...

ilkinerdi

Katılımcı Üye
31 Ağu 2008
471
0
İzmir
o kadarda değildir artık yahudiler tüm dünyayımı satın aldı aşşağıda kitkat yazmış arkadaş kitkat zaten nestenin :) ben sadece coca cola nın aşşağılık bi marka olduğunu biliyorum ayrıce Nestle Fransız markası L'oreal de fransız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.