ISS ACIĞIYLA İndex aTma..!

Faruq.

Katılımcı Üye
11 Kas 2007
257
4
Fake.html
DERS 1
%WINDIR%\EXPLORER.EXE ,::{20D04FE0-3AEA-1069-A2D8-08002B30309D}\::{BDEADF00-C265-11d0-BCED-00A0C90AB50F}
BU KOdları
başlat///çalıştır a yazın

DERS 2
Şimdi Web Klasörleri klasörü çıkacak.Klasörün herhangi bir yerinde mause'un sağ tuşuyla tıklayalım.Ardından "Yeni" sonrada "Web klasörü" diyelim."eklenecek konumu yazın" yazan yerin altındaki boşluğa şu siteleri yazabiliriz.
tabi sadece bunları değil başka siteleri de yazabilirsiniz. bunlar bir örnektir. Neyse
Herhangi birini yazdıktan sonra ileri diyelim ardından son'a basalım.Yazdğımız site orda gözükecek.Sonra çift tıklayarak eklediğimiz siteye girelim.

DERS 3
şimdi bu ders index le ilgili kendi indexinizi frontpage veya başka bir şekilde yapın kaydetin. uzantısı html olsun şimdi. adım 4 teyiz arkadaşlar

DERS 4 VE SON
Şimdi Web Folders Klasörüne Dönelim.Eğer İçerisi bomboş ise index.html dosyamızın ismini isminiz.html yapalım (mesela nickimiz cesurgursel ise cesurgursel.html yapalım öyle yaparsak adresine girdiğimizde bizim hazırladığımız index dosyasını görürüz) ve Web Folders da açmış olduğumuz siteye sürükleyerek gönderelim.Eğer içerde dosya var ise index in ismi aynen kalsın siz sadece sürükle yöntemiyle yollayın.(dosyalar çıkarsa direk adresine girdiğimizde bizim dosyayı görürüz)
Burada ıss açığı ile iki dakika da index atamayı öğrendik çok kolay bir yoldur. direk linkte çıkar.
evet arkadaşlar ıss açığı olan tüm sitelerde işe yarar tamam. iyi hackler.
Konu Açıldıysa Özür :(

ProgenTR

Üye
20 Ağu 2007
72
2
99999999999999999999999999999999999 kere açıldı ama emeğe saygı

daha güncel açıklar dene sana tavsiyem www.milw0rm.com biras dolaş kendine birşeyler bulursun

not:ISS açıklı siteler az kaldı

ve ikinci not: ISS siteleri aratmak için dork :inurl:default.htm
inurl:default.asp ben perl googler kullanıyorum o tarz programlarla googledan tarattıklarını davs 2006 da kullanabilirsinn

Faruq.

Katılımcı Üye
11 Kas 2007
257
4
Fake.html
Tavsiyen İçin Saol Biliyorum Az Kaldıgını Ama Bazı Siteler Arasıra Cıkabılır Karsımıza Ornek Iss Acıgı Bı Sıte Buldun Hemde Pkk Sitesi Diyelin Ne Yapcan ?? Hacklerken Bunu Kullancan Tabıkıde ;)

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
lütfen artık konu açarken aratma yapın. ben arama yapın yazmaktan bıktım.ProgenTR arkadaşıma katılıyorum.konu 99999 kere açıldı.lütfen daha dikkatli olalım.iyi forumlar

Faruq.

Katılımcı Üye
11 Kas 2007
257
4
Fake.html
kac kez verıldı yaw ınsan bı alıntı yazar verıldıyse özur dılerım yaz bı dahakıne dıkkatlı arastır kardes
emege saygı
evet arkadaşlar ıss açığı olan tüm sitelerde işe yarar tamam. iyi hackler.
Konu Açıldıysa Özür :(

Burda Ne Yazıoo Afadersin Ama Körmüsün _??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.