İstanbulda Oturanlar Doluşun

GnrTurk

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
734
0
İstanbul
arkadaşın seçtiği yerler iyi ama aslında sessizlik güvenlik şehirden uzaklaşma için Silivri ideal ancak iş yeri oralarda fazla Silivri'de büyümekte açıkçası Silivri'de 7 senedir yaşıyorum rahat sahili var alışveriş merkezlerine yakın Tekirdağ'a yakın 45 dkk Çorlu'ya uzaklığı ise 30 dakika Silivri'den yana tut eğer gece hayatı istersen Üsküdar,Beşiktaş civarı

sa silivride nerde yasiyosunuz

dogvilla

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
488
0
26
geldim ben
Kardeşim böyle sakin bir yer istiyorsan Sancaktepe Olabilir Bende orda çünkü Yada çekmeköy tarafları ama böyle kalabalık istersen Avrupa tarafları şişli vs kadıköyde olabilir ama benim Önerim:Kartal 17 yıl amortisman süresi var İyi olacağını düşüşünüyorum.

14 Mar 2017
124
0
İstanbul
Hocam Beylikdüzü'nde bakmanı öneririm havası temiz, iş bulmak kolay, ulaşım iyi, konut sıkıntısı yok, denize yakın, sosyal yerler çok, vs. Kısacası Beylikdüzü'nden bakmanı öneririm konut fiyatları da uygundur ek olarak.

hacker2934

Katılımcı Üye
28 Şub 2016
810
0
Hacklot
Neden? sen İstanbulu sadece Eminönü,Beşiktaş,Beyoğlu'ndan ibaretmi sanıyorsun?

Hocam Dedemlerle birlikte 23 yıldır (şimdiki adı) Başakşehir'de oturuyorum hiçbir sıkıntıyla karşılaşmadım buralara bir bak derim.

Yok kardeşim yanlış anladın tabi o semtlerde güzel ancak diğer arkaşlar yorumlarda oraları belirtmişler ben de Sultanbeyliyi belirtiyim dedim.

Boomer24

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
935
0
DuckDNS
Kardeş Batı Ataşehir tavsiye ederim.
1. İstanbul'un yükselen yıldızı
2. Metro ve AVM'ler yakın ve artık bunu fark eden büyük yatırımcılar konmaya başladı.
4. Parana uygun bir sitede güzel bir ev bulabilirsin.

RespectionTR

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
305
2
İstanbul
abi bence beylikdüzünden bak sessiz sakin hiç olay filan olmuyor aşağısı hemen sahil 5 km aşşağısı yani tam kafa dinlemelik 350 yede bulursun mutlaka

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.