---İŞte japonlarin mÜthİŞ kopya Çekme taktİklerİİ!!!---

alierke

Uzman üye
26 Eki 2009
1,227
0
Syst€m...
ÖNCELİKLE KONUYU YANLIŞ YERE AÇTIYSAM ÖZÜR DİLERİM!!
-----------------------------------------------------

Okuyorsun Ve Zayıfını Kurtaramıyorsun Calısıyorsun Anlamıyorsun Caresi Burda Sizin İçin Japonlarin Nasil Kopya Cektigini Araştırdık
biggrin.gif
Hem de ResimLi Anlattim
biggrin.gif
Maksat Dersiniz Zayıf Olmasın
biggrin.gif

Yazıcımızdan alalım kopyacıklarımızı

kopya4885270yx5.jpg

Şeffaf bir bantla yazılarımızın üzerini bantlıyoruz

kopya68852edqx6.jpg

Kopyaları kesiyoruz

kopya7885379rx7.jpg

Bandı ıslatıp kağıttan ayırıyoruz

kopya88853f6md4.jpg

Kurutalım, okula ıslak ıslak ***ürmeyelim

kopya118855faee3.jpg

Bundan sonrası hayal gücünüze kalmış

kopya13885703pk3.jpg

kopya14885790wu9.jpg

DENEMEKTE YARAR WARR:D:D

serhan59

Üye
5 Tem 2010
101
0
güzel taktik bizde yazicida yazip kücültüyordum manyak okunakli oluyor ve ayrica isteyenler uclu kalemlerin icine rulo yapiyordum kimse anlamiyordu sene 1900ler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.