İşte Öcalan'ın devlete günlük maliyeti

By_AnGeLuS

Yeni üye
11 Kas 2009
4
0
40
Ankara
az kaldı yakında başbakan olacak o zaman görecegim oy verenleri! para da az erdogan'ın oğlunun tankerinin mazot parasi eder o kadar ki kendisinin yediği ap ayrı

iso17

Yeni üye
10 Kas 2009
16
0
osmaniye kadirli
Dağda üç Beş domuz Sürüsü
Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü
Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü
Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü
Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine
İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine
Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline

Duy Ulan Soysuz

Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

By_WinD

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
254
0
....UnutuM....
bizden söke söke vergiyi alıyolar varmı yokmu dinlemiyolar vergiyi vermezsen hapse atıyolar her gün de sana işkence ediyolar benim verdiğim vergi bu adamın boğazına gidiyosa ben vergi falan vermem bundan sonra hapse giderim daha iyi bu adamı asıp öldürüp o 1000 tane askeri daha fazla ihtiyaç duyulan doğu bölgelerine gönderseler daha iyi olur

puni$her

Kıdemli Üye
O şerefsiiz bi Fakirin 1 Yılda Yiyemediği Şeyleri Bir günde Yiyor.. Aslan Gibi Besliyorlar İti.. Bizim Paralarımızı Hiç Düşünmeden O İte Harcıyorlar Yazıklar Olsun.. Hakkımı Helal Etmiyorum Boğazında Kalsında Gebersin O.ç. O paraları Bize Dağıtsalar Zengin Oluruz Rezilliğin Bu kadarı Pes Diyorum !!

Neqr0Maniq

Yeni üye
17 Kas 2009
17
0
Şuan o pisLiqi orda tutmasaLardı türkiyenin nüfusunun 73.000.000 oLmuyacagına emin oLabiLirsiniz. Eger o namussuz asıLmış oLsaydı tüm kürt halkıyla çatışıyor durumunda oLurduk en iyisi onun orda kalması ve Azrail onun ne zaman canını aLcaksa o zaman gebermesi gerekiyor.Bu nedenle orada Günde 125.000 TL Harcanması size çok büyük bir rakam oLarak gelebilir ama insanlarımızın ölmesindense vergimi vermeye razıyım ben ...!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.