İstediğim uzantılı mail almak mümkünmü ?

mortalanqel22

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
409
0
Ücretsiz şekilde istediğim uzantılı mail alabilirmiyim
Yani asd.com “asd” yazan yeri değiştirebileceğim istediğime göre ?

Bunu ücretsiz şekilde yapabileceğim hiç biryer yokmu önceden vardı sanırım ?
Devamlı kullanmayacağım için alan adı satın almak istemiyorum , bir kerelik lazım.

emreont163

Üye
20 Ağu 2017
107
0
bu yöntemi kimsenin söyleyeceğini sanmıyorum.
egm.com.tr
isntagram.com gibi şeyler alınıyor be ünlülerin hesapları çalınıyor
ben biliyorum fakat kimse vermez
araştır bulmaya çalış

12 Haz 2019
59
0
None
Çok basit duyar kasmaya gerek yok burası yardım forumu yardım etmiycekseniz biliyorum ama söylemem diye saçmalamayın bildiğimiz webmail işte youtubeye webmail yazarsan bulabilirsin dostum iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.