İstek Programlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahaws

Yeni üye
4 Tem 2013
11
0
Kardeşim Şu Programları Hiç Bulamadım Seninde Pek Bulacagını Sanmıyorum :) Belki 3 Tane Ama Öbürküleri Biraz Zor Bulursan Vallaha Helal Yemin Ediyorum :) Neyse Konuya Geçelm

Programlar - : Adobe After effects, Cinema 4D, 3DS Max, Sonny Vegas, Premiere Pro, Photoshop,Adobe Audition Mixcraft İnş Bulursun :)

brkcm2

Yeni üye
7 Tem 2013
27
0
Spartan Wars Elite Edition Cheat yada Spartan Wars Empire Honor cheat. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

AriR

Yeni üye
8 Tem 2013
1
0
BİR TEŞEKKÜRÜ ESİRGEMEYİN ARKADAŞLAR

Face , twitter Gibi Sosyal Ağ Paylaşımları Yapmıyoruz...

Eğer linkler kırık ise Lütfen paylaşımı yaptığım linki alıntı yapıp Yorum atınız..

ARAYIPTA BULAMADIGINIZ BÜTÜN PROGRAMLARI BURAYA YAZARAK ULAŞABİLİRİSNİZ..​

Turbobit Premium indirme​
Bütün Linklerden Premium indirme​

=================================================================================
Ücretsiz Forum Sitesi Açmak Yenilendi !!

Arkadaşlar İlk videoyu Sesli anlatmadım ama Digerleri Sesli Anlatılmıştır...​

Adım - 1- Siteye Üye Olmak

Video :​

Adım - 2 - Hosting alma ve Sunucuya Dosyaları Gönderme

MyBB Paneli İndir = http://resources.mybb.com/downloads/mybb_1609.zip

FileZilla İndir = http://cdn.mirror.garr.it/sf/project/filezilla/FileZilla_Client/3.6.0.2/FileZilla_3.6.0.2_win32-setup.exe

Adım - 3 - MyBB Kurulum

Adım - 4 - Forumu Türkçe Yapma

Türkçe Dil Paketi İndir = https://hotfile.com/dl/199066211/57d0922/Dil--Paketi_JacksSparow.zip.html

Adım - 5 - Foruma Tema Yükleme

Tema Sitesi : MyBB Tema - En Büyük MyBB Tema Sitesi

JacksSparrow - Forum Sitesi Açma - Tema Yükleme - YouTube

Eğer Bi Sorunla Karşılaşırsanız Yorum atarsanız Yardımcı Olurum..

Bir Teşekkür Butonuna Basmayı Unutmayın!!

Hocam internetten buldum seni hiç biri çalışmıyor premium indime için lütfen acil yardım .

dicaaprio

Yeni üye
16 Şub 2008
10
0
Rosetta stone V4 x64 bulabilecek arkadaş var mı bir türlü bulamadım ya aklıma ilk burası geldi

Byproking

Kıdemli Üye
21 Eki 2012
2,108
1
Nereye...
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.