Istek scriptlerinizi yazın.

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
hocam benim istediğim şey kısa ve öz şekilde beni tanıtan bir script olmasını istiyorum yani kişisel bir script lazım bana internettekileri indirdim ama kuramadım eğer yapabilirseniz cpanel bilgilerimi veriyim bana birtane yüklermisiniz?

EfecanByPro

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
466
0
hocam benim istediğim şey kısa ve öz şekilde beni tanıtan bir script olmasını istiyorum yani kişisel bir script lazım bana internettekileri indirdim ama kuramadım eğer yapabilirseniz cpanel bilgilerimi veriyim bana birtane yüklermisiniz?

ÖM'den at bilgileri yükleyeyim :)

Hocam Film Sitem var https://hdfilmmeydani.com/ diye onun için şu https://hdfilmmeydani.com/ nu istiyorum ben nekadar denesemde olmadı siz yaparmısınız

Tam anlaşılır değil tam anlaşılır olarak yazarmısınız.

Lisans Yönetim scripti çok lazım !

Bunu kodlayacağım fakat biraz zaman alacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PoweRWarriOR

Uzman üye
14 May 2016
1,861
1
Icel
Valla Admin Paneli Olan İnstaWeb gib dünzelenkiyor ya admin panelinden öyle bir ikşisel site scripti istiyorum yapma şansın varmııdır?

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,492
52
660
Türkiye Cumhuriyeti
video paylaşım scripti istiyorum ama çok sade bir script. Sol üstte bir logo yanında başlık vs. alt kısımda benim yüklediğim videolar olucak videoya tıklayınca video açılacak :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.