İSTEK//Siteye Giriş Ekleme

sabri28

Üye
25 Haz 2014
110
0
Merhaba arkadaşlar benim sizlerden bir ricam var.Çünkü ben yapamıyorum :(

Arkadaşlar sizden bana HTML siteye uyacak bir şekilde site girişi yapmanızı rica ediyorum.Ama normal bir giriş değil şöyle olacak.

Ziyaretçiler siteye girdiğinde ekran kararacak ve karşılarına bir resim çıkacak ve bu resme tıklamadan sayfayı göremeyecekler.Ayrıca resme tıkladıklarında yeni sekmede başka bir sayfa açılacak.Bana böyle bir şey hazırlayıp kodunu yazıp yollar mısınız..?

Arkadaşlar şimdiden uğraşıp bana yardım edecek olan herkese TEŞEKKÜRLER..

arkadaşlar lütfen yardım edin benim için hayat meselesi :D :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.