Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
Kolay gelsin boot.img dosyasını nasıl açabilirim windows üzerinden biraz ayrıntılı olursa sevinirim.

@Pala

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
685
6
Haydan
Telefonum lg p920 ve android sürümü 2.3.5 dahada yükselmiyor ama nette biraz araştırma yaptım telefonumun sürümünü yükseltmek için bişeylervar ama ben yapamadım lg de bu telefona en fazl 2.3.5 e kadar güncellemeverdi :( naapmalıyım ?

Fearlessleon

Adanmış Üye
11 Şub 2013
6,634
7
Hacking.py
Telefonum lg p920 ve android sürümü 2.3.5 dahada yükselmiyor ama nette biraz araştırma yaptım telefonumun sürümünü yükseltmek için bişeylervar ama ben yapamadım lg de bu telefona en fazl 2.3.5 e kadar güncellemeverdi :( naapmalıyım ?
önce cihazı rootlayacaksın sonra rom atacaksın

casper ctm nin desen kilitini nasıl kırabilirim

sende telefona hard reset atabilirsin ;
Recovreymod > Factory /hard reset > Yes > Reboot Sytem

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
telefonu root etmek için kullanılan tuş kombinasyonu calışmıyorsa nasıl root moduna alabiliriz
telf mark : Huawei u8650

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
ilk olarak o root modu değil :) root nedir bir araştır bilgi sahibi birde cihazı rootlamak garanti dışı bırakır

rootlamanın nedemek oldugun biliyorum teşekkür ederim ama root deyince Recovery Modu anlarsınız diye ümit etmiştim telefonum eski halindeyken yani tuşları calışıyoken cok yaptım ama ben şuan nasıl yapıcam onu soruyorum

Reflection

Özel Üye
10 Tem 2012
2,866
45
Arkadaşım bi çok foruma konu açmış fakat cevap alamamış.Telefon samsung galaxy y,indirdiği uygulama(oyun) çalışıyor fakat oyuna başladığı an fail veriyor.Arkadaş kanser olmadan önce cevap verirseniz sevinirim :D
Oyun fingerboard hd

Héraklés

Özel Üye
27 Haz 2011
6,162
24
Arkadaşım bi çok foruma konu açmış fakat cevap alamamış.Telefon samsung galaxy y,indirdiği uygulama(oyun) çalışıyor fakat oyuna başladığı an fail veriyor.Arkadaş kanser olmadan önce cevap verirseniz sevinirim :D
Oyun fingerboard hd

Telefonun grafik kaynaklı sorunu olabilir veya oyun ayarlarından oyunu telefona göre değiştirmesi gerek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.