Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

emre00035

Üye
18 Mar 2007
76
0
sa aga androıd programlarını bilgisayrda nasıl kurar çalışıtırıırm çok uğraştım xp sp3 kulanıyorum nette araştırdım bluestack die pro var onu kurmaya çalşıyorum hata veriyor şöyle Os not supported.this appilactioan requires windows xp sp3 böyle sorun veriyor

mstwain32

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
434
0
slm acil cvp lazım s3 mini paralel ithalat ürün kulanyorum bugun aldım daha wifi ye bağlanıyor ancak internete girmiyo

KaNuNSuZ65

Katılımcı Üye
19 Ocak 2013
904
1
65 VaN 65
Kolay gelsin öncelikle htc desire sv kullaniyorum rootsuz tlf sorunum need for speed most wanted apk den kurulumunu yapmaya çalışıyorum ama hafıza yetersiz diyor hafıza kartında 7 gb boş yer olmasına rağmen bu sorunu nasıl çözerim oyunu tlf hafizasinami atıyor acaba atıyorsa bunu nasıl hafıza kartına indirebilirim direk .Teşekkürler...

derbeder41

Yeni üye
31 Eki 2013
2
0
Benim bir sıkıntım var emine tuna adlı sahte facebook kullanıcısı benim kuzenimin resimlerini kullanarak tam 11 tane facebook açmış bunların acilen kapatılıp o resimlerin imha olması lazım yoksam bir kızın hayatı söz konusu biri bana yardım edebilir mi allah aşkınaa

Sonsuza~Dek

Kıdemli Üye
25 Tem 2013
2,413
0
abim android uygulamalar kendi kendine açılıyor ya onlar istediğimiz zaman devamlı açıp kapatsak mesela facebook durdurmaya zorluyoruz wifi yi açınca kendi kendine açılıyo ayar oluyorum bunun için bir program varmı sadece facebookta olmuyo bunun gibi bir çok prograda oluyor şöyle engelleme program tarzında

konref

Yeni üye
21 Eki 2012
9
0
Öncelikle özür diliyorum, Konu hakkında nereye yazacağımı bilmediğim içiin buraya yazdım.
Benim facebook da bir sayfam var payaşımlarım resimlerim bölümüne gidiyor ama ana sayfaya düşmüyor. Değerli arkadaşlardan yardım bekliyorum mümkünse.

murat2001

Üye
5 Ocak 2010
80
0
slm arkadaşım benim Samsung galaxy ace 5830i kullanıcısıyım . Oyun Oynuyordum dondu . Sonra telefonu kapattım. tekrar açınca samsung yazısında takılıyor.yardım ...

21 Ara 2013
65
0
25
bize okuldan tablet verdiler ( vestel vp10 ) google play yok nasıl oyun yükleyebilirim hafıza kartından yüklenmiyo tarayıcıda indirmiyor.

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Merhaba,
Benim sorunum Casper Nirvana tabletimin google play uygulamasına girmemesi. İnternet bağlı gözüküyor, tarayıcıyı sorunsuz açıyor fakat google play açtığımda bağlantı yok diyor. Yardımcı olursanız sevinirim

aporep

Üye
1 Şub 2010
124
0
ingilizce öğrenme programı var ''lingling'' onun full kelime paketini bulma imkanınız varmı acaba efendim ?

McTaRaNTuLa37

Uzman üye
6 Ağu 2012
1,173
0
root/
Arkadaşlar benimde rom ile ilgili bi sorum olucak biliyosunuz android 4.4 kitkat çıktı abimin huawei ascend p6 telefonu var huaweinin resmi sitesinde ascend p6ya android 4.4 güncellemesinin geldiği yazıyor telefon güncellemeleri otomatik yüklüyor güncelleme ara dediğimizde bulunamadı diyor bu android 4.4 geldiyse nerde :D custom rom yapsak sorun olur mu sizce

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.