İstihbarat Ekibine #Soramazsın

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,322
360
Tüm istihbarat ekip üyeleri hep birlikte biraraya gelip bir tool yapmayı düşündünüzmü tht üyelerine özel ya da öyle bir planınız varmı birde siz kısca "stalker" mısınız

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
751
tnziel
Tüm istihbarat ekip üyeleri hep birlikte biraraya gelip bir tool yapmayı düşündünüzmü tht üyelerine özel ya da öyle bir planınız varmı birde siz kısca "stalker" mısınız
Merhaba @SecurityFaTHeR

Sadece İstihbarat Timi mensuplarının kullandığı araçlara sahibiz. THT için tool yapmayı ya da yazılım eğitimlerini Ar-Ge yapmaktadır. Yeri geldi stalk yaptığımız doğrudur ama stalker diyebileceğiniz kadar stalk yapmıyoruz.

'Subutay

Yeni üye
17 Tem 2022
50
48
Orhun Nehri
Daha önce yönetim dahilinde Farklı, değişik psikolojik yapıya ve kendi duvarlarına sahip sizi şaşırtan veya araştırmada zorlandığınız veya usandığınız kişiler oldumu?

'Subutay

Yeni üye
17 Tem 2022
50
48
Orhun Nehri
İstihbarat tim'in bir futbol ekibinin olduğu ve hatta bazılarınıza onun tırnağı bile futbolcu tırnağı dendiği doğrumudur?
Sıradaki şampiyonayı forma açmayı düşünüyormusunuz?

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
751
tnziel
Daha önce yönetim dahilinde Farklı, değişik psikolojik yapıya ve kendi duvarlarına sahip sizi şaşırtan veya araştırmada zorlandığınız veya usandığınız kişiler oldumu?
Merhaba @'Subutay

Hayır ama zorlandığımız kişi olmadı ama bizi bezdiren kişiler oldu.
İstihbarat tim ekibine asgari ücret ödendiği ve eğitim imkanları sağlandığı doğrumudur?

TurkHackTeam, gönüllülük esaslı olduğu için hiçbir yönetici ücret karşılığı çalışmamaktadır. Eğitim imkanları, üstler tarafından değil yönetim ekibindeki arkadaşlarımızın bilgi paylaşımı dolayısıyla sağlanmaktadır. Bilgilerimizi her zaman hem sizler hem de kendimiz için paylaşmaktayız.

İstihbarat tim'in bir futbol ekibinin olduğu ve hatta bazılarınıza onun tırnağı bile futbolcu tırnağı dendiği doğrumudur?
Sıradaki şampiyonayı forma açmayı düşünüyormusunuz?

İstihbarat Timi'nin Futbol takımı olsa kesin defans oyuncusu ben olurdum. Güzel mizah anlayışlı soru için teşekkür ederiz ancak doğru değildir.

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,293
3,531
Bu şuna benzemiyor mu? Hakkari'de terör olayları çok fazla. O halde Hakkari'de herhangi bir vatandaş terörist. Terörist ise tüm Hakkari halkı vatan hainidir.
Bir çember oluşturulur, tabi ilkinde çok fazla kişiyi kapsar, toplanan açık ve kapalı istihbaratla filtrelenerek çember daraltılır. Ortam sanal, bir kişiden şüphe duymak dahi net deliller gerektirebilir. Yanılmak çok kolay, karşındaki insanlar sadece klavye ortamında gördüğün, hislerini ve cisimlerini bilemediğin insanlar..

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,322
360
istihbarat timi olduğunuz için soruyorum bir kişiye ip logger user-agent vb gibi şeyler attığımızda o bilgilerle karşı cihaza sızabilirmiyiz birde staj yapıyormusunuz istihbarat timine girerken

'Saruca

Uzman üye
4 Ocak 2020
1,097
751
tnziel
istihbarat timi olduğunuz için soruyorum bir kişiye ip logger user-agent vb gibi şeyler attığımızda o bilgilerle karşı cihaza sızabilirmiyiz birde staj yapıyormusunuz istihbarat timine girerken
Merhaba @SecurityFaTHeR
Bizim işimiz sosyal mühendislik ile bilgi almak. Hiç sızmak için işler yapmadık ama sosyal mühendislik + gerekli virüslü apk uygulamalarla yapılabilir. Hayır staj yapmıyoruz.

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,322
360
Günlük Hayatta insanların bilgilerine kızdığınız zaman erişebilirmisiniz sadece evet ya da hayır demeniz yeterlidir ve o bilgilerle cihazlarına erişebilirmisiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.