İstihbarat Ekibine #Soramazsın

Ɲémesis

Ar-Ge Ekibi Lider Yardımcısı
17 Haz 2022
982
15
1,605
Panama
Tekrardan merhaba @Ɲémesis

Emin ol hiçbir şey gösteriş için yapılmamıştır. Bilmediğiniz o kadar çok şey oluyor ki... Bazen kumar bile oynaman gerekiyor. Bazen ise üstlerine haber vermeden her şeyi riske atmak :) Bunu emin ol neden yazdığını biliyorum.
O zaman bilerek yapılan bir durum : d ? Neyse çok konuşurdukta forum ortamı bir ara tgden yazında konuşalım hocam : D

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Jurnal'ı istihbarat liderinize mi veriyorsunuz? yoksa form adminlerine mi?
Forum aleyhine yapılan bir davranış sergiliyor ise bir kimse bunun bilgisi elbet bize ulaşır ve biliriz. Hiyerarşi neyi gerektiriyor ve durum neyi gösteriyor ise bilgi elde tutulur. Şüphe olmasın ki 3. Şahıs kimse dahil olamaz.

0x43

Yeni üye
15 Şub 2021
46
28
Forum aleyhine yapılan bir davranış sergiliyor ise bir kimse bunun bilgisi elbet bize ulaşır ve biliriz. Hiyerarşi neyi gerektiriyor ve durum neyi gösteriyor ise bilgi elde tutulur. Şüphe olmasın ki 3. Şahıs kimse dahil olamaz.

Postum neden kaldırıldı? 'Soramazsın' oynuyoruz sanmıştım.

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Tim başvurularında aldığınız bilgileri ne amaçlar için kullanıyorsunuz ve bu bilgiler saklanıyor mu?
Bu bilgiler forumun tüm ekiplerinde olduğu gibi bizler de talebinde bulunuyoruz. Burada ki amaç sizleri tanımak. Özel bilgiler 3. Şahıs kişiler ile paylaşmayarak herhangi bir sorun da sizlere ulaşmak için istenir. Gönül esası çalışılan bir forumda sizde bu gönülden bir parçasınız.

projex

Üye
10 Ara 2021
208
1
135
25
Türkiye
Peki bunun 3. Şahış kişilerde olması durmunda yasal olarak her süreci kabul ediyormusunuz?

EX

Moderatör
29 Mar 2020
1,909
5
1,249
Peki bunun 3. Şahış kişilerde olması durmunda yasal olarak her süreci kabul ediyormusunuz?
3. Şahıs kişinin kim olduğunu biliyor ve bu forumdan çıkan bir bilgi olarak kanıt ediliyor ise gerekli yasal işlem süreci başlatılır. Delil olduğu yerde sözün önemi kalmaz. Siz 3. Şahıslardan olmayın ;)

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
9
920
İstihbarat ekibi neler yapar? Detay vermenize gerek yok! Zaten bu soruyu sorduğumda cevap vermediniz. Kaydım onaylandı fakat moderasyonu seçmeye karar verdiğim için gelemedim.

projex

Üye
10 Ara 2021
208
1
135
25
Türkiye
3. Şahıs kişinin kim olduğunu biliyor ve bu forumdan çıkan bir bilgi olarak kanıt ediliyor ise gerekli yasal işlem süreci başlatılır. Delil olduğu yerde sözün önemi kalmaz. Siz 3. Şahıslardan olmayın ;)
Seviyorum sizi istihbaratcılar iyi akşamlar dilerim.....

• Beğen
Tepkiler: EX

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.