İyi VPN Servisi

kaan36875

Yeni üye
27 May 2019
13
0
Log tutmayan vpn servisleri var mı? Birkaç vpn sitesinde gördüm fakat gerçek mi değil mi emin değilim. Bildiğiniz log tutmayan vpn servisi varsa yardımcı olur musunuz?

Mesela hide me diye bi vpn var link
Bu sadece kullanıcı çekmek için mi yapılmıştır?

EYLL'

Uzman üye
17 May 2019
1,540
188
Hudut
Moderatör tarafında düzenlendi:

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Log tutmayan vpn servisleri var mı? Birkaç vpn sitesinde gördüm fakat gerçek mi değil mi emin değilim. Bildiğiniz log tutmayan vpn servisi varsa yardımcı olur musunuz?

Mesela hide me diye bi vpn var link
Bu sadece kullanıcı çekmek için mi yapılmıştır?

Merhaba kaan36875 , Şunlar sana yardımcı olacaktır.

-Kayıt Tutmayan En İyi VPN’ler-
NordVPN, Panama-merkezlidir ve katı bir kayıt-tutmama politikası vardır
ExpressVPN, sıfır kayıt tutar ve ışık-hızında hızlar sunar
CyberGhost, şeffaflık raporlarıyla kayıt-tutmama poltikasını destekler
ProtonVPN, ve ana şirketi, gizliliğe bağlılıklarıyla bilinir
Private Internet Access, kayıt tutmadığını kanıtlamak için FBI’yla boy ölçüşmüştür.

Son düzenleme:

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Log tutmayan yok da, veren var mı bilmiyorum
Yasası olan ülkelerde vermek zorunlu, yoksa suçlu olan şirket olur
Lakin TOR ağını deneyebilirsiniz. En azından "Vermiyoruz" deyip veren VPN'lerden daha güvenli
Teşkilatları ilgilendirmeyecek birşey yapmayın yeter...

THROOT

Kıdemli Üye
18 Mar 2018
2,478
34
NEREYE
Merhabalar

NordVPN, Panama-merkezlidir ve katı bir kayıt-tutmama politikası vardır

ExpressVPN, sıfır kayıt tutar ve ışık-hızında hızlar sunar

CyberGhost, şeffaflık raporlarıyla kayıt-tutmama poltikasını destekler

ProtonVPN, ve ana şirketi, gizliliğe bağlılıklarıyla bilinir
Private Internet Access, kayıt tutmadığını kanıtlamak için FBI’yla boy ölçüşmüştür

Bu vpnlerden birini kullanabilirsiniz

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
Kendi fikrimi belirtmek isterimki log tutmayan bir VPN olduğunu düşünmüyorum.
Ortada vpn servisi kullanılarak bir suç işlenmişse mutlaka yetkililer vpn servisi ile iletişime geçerek maskelenen ip adreslerinizin gerçek halini talep ederler. Hız ve pratiklik açısından soruyorsanız Nord VPN tavsiye ederim. Uzun süre kullandım gayet iyi performans veriyor kopma veya ani dalgalanmalar da olmuyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.