Jadde GameGuard Hack yeni

zaferbursa

Üye
17 Ara 2010
65
0
Jadde GameGuard Hack yeni + bot

merhaba

düzenledigim dosya artık 32bitlerdede sorunsuzdur
gerekli tüm bilgiler rar içindedir.
forumda yetkili arkadaslar konu yanlış yerdeyse uygun bir baslıga taşırsa sevinirim.
ve herkezin alıntı seklinde uye oldukları baska forumlarda paylaşmasını rica ediyorum para tuzakcıları bazı cıkarcı kişilerin tl karsılıgı satmaya calıstıkları duyumum oldukca üzücü.bolelikle bunuda engelemiş oluruz.net için yeterli zamanım yok buyüzden sizden bu konu ricamdır.

yükleme adresi:

1: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
2:
http://www.mirrorcreator.com/files/F...adde.rar_links

autorun dosyası artık gereksizdir kaldırıldı.
güle güle kulanın
smile.gif

EKLENTİ:
bir süre once hazırlayıp paylaşım fırsatı bulamadıgım bir dosya.
bir nevi guard ın guard ı gibi düşünün.
dosya içinde ayrıntılar vardır
GAMEGUARD ile korunan diğer oyunlardada çalışabilir.

Download mirrors for 5street.rar - Mirrorcreator - Upload files to multiple file sharing sites

-----------------------------------------------------------------------------

buda bilmeyenler için bot ve cheat engine hilesi.
arkadaşlar eklemem için gönderdi
alıntıdır kulanım dosya içinde vardır.

Download mirrors for bots.rar - Mirrorcreator - Upload files to multiple file sharing sites

jadde ismindeki oyun ile ilgili bir dosya o oyunla ilgilenenler için.
oyunu oynuyanlar zaten nasıl kulanıcaklarını eskiden verdigim dosyadan biliyorlar bilmeyenler icinde video dosyada mevcut.

konuyu güncel tutarsanız sevinirim herkez faydalansın....

not: başka bir oyunda kulanılamaz

Son düzenleme:

Onurhan69

Üye
2 Nis 2012
59
0
merhaba

düzenledigim dosya artık 32bitlerdede sorunsuzdur
gerekli tüm bilgiler rar içindedir.
forumda yetkili arkadaslar konu yanlış yerdeyse uygun bir baslıga taşırsa sevinirim.
ve herkezin alıntı seklinde uye oldukları baska forumlarda paylaşmasını rica ediyorum para tuzakcıları bazı cıkarcı kişilerin tl karsılıgı satmaya calıstıkları duyumum oldukca üzücü.bolelikle bunuda engelemiş oluruz.net için yeterli zamanım yok buyüzden sizden bu konu ricamdır.

yükleme adresi:

1: Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam
2:
http://www.mirrorcreator.com/files/F...adde.rar_links

autorun dosyası artık gereksizdir kaldırıldı.
güle güle kulanın
smile.gif

Detaylı Açıklama yaparmısın ne programı ?

zaferbursa

Üye
17 Ara 2010
65
0
jadde ismindeki oyun ile ilgili bir dosya o oyunla ilgilenenler için.
oyunu oynuyanlar zaten nasıl kulanıcaklarını biliyorlar bilmeyenler icinde video dosyada mevcut.

not: başka bir oyunda kulanılamaz

burası t.h.t keyloger li dosyalar konular anında kapanır.
gerekirse bir usta dosyada tarama yapsın .
iyi günler.

Son düzenleme:

zaferbursa

Üye
17 Ara 2010
65
0
bug hatası alanlar oyunu güncelesin dosya kontrol yapsın ve yüklediginiz dosyadaki uygulamayı yapıp
1 seferlige maksuz 5street exe ile ekran ayarlarıda yaparak oyuna girsinler.
sonraları dorudan launch dan oyuna sorunsuz giriş yapabilirsiniz.

roguish

Yeni üye
7 Nis 2012
3
0
zafer şuan cheat engine ile launc exe buldum fakat 3 4 dk sonra oyun direk kapanıyor ve
hata1231312312312312312.png
[/URL]

bu hatayı veriyo

Son düzenleme:

zaferbursa

Üye
17 Ara 2010
65
0
oyunu günceleyin
dosya kontrol yapın.
5street klasordeki degişmesi gereken lauch ve dancedll yi degiştirin.
oyunu birkezligine 5street exe ile ekran ayarlarını yaparak açın ve oyuna girin.

roguish

Yeni üye
7 Nis 2012
3
0
hayır gene aynı hatayı alıyorum bana mail adresin yada skype özelden gönderirmisin ilgilendigin için teşekkürler bu arada.

zaferbursa

Üye
17 Ara 2010
65
0
oyun dosyalarını fena karıştırmışsın sanırım:)
program ekle kaldırdan sil ve oyunu yeniden kur
dosyalarıda doğru sekilde degiştirdiğinden emin ol sorun yaşamazsın.
yükledigin rar icinde txt lerde herşey yazıyor zaten bence txtleri oku o sekilde adım adım uygulamayı dene.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.