Jailbreaksiz bütün oyunları bedavaya yükleme.(25 pp)

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
Anlatım benimdir.Dökümanın hepsini okumadan iş yapmayınız.
ÖNCELİKLE
Bu işlemler tarafından Doğabilecek zararlardan PYRITHIONE SORUMLU TUTULAMAZ.KULLANAN HERKES KABUL ETMİŞ SAYILIR.
İŞLEMLERİ YAPMADAN ÖNCE
Bunu okumadan yaparsanız işe yaramaz.İTUNESI PCMİZE KURCAZ ÖNCELİKLE.ünkü o gerekli dosyaları kurulumda barındırıyor.
Apple - iTunes'u Şimdi İndirin Buraya girin salllama bi email ayzıp indirin ardından kurun.
EN ÖNEMİ NOT
25 PP yi yükledikten sonra BİRDAHA İTUNESDEN TELEFONA BİŞEY İNDİRMEYECEK AKTARMAYACAKSINIZ.YOKSA İNDİRDİKLERİNİZ ÇALIŞMAZ.
KONU//PYRITHIONEA AİTTİR.
ÖNEMLİ NOKTALAR
1-TARAFIMCA DENENDİ ŞU AN GTA VİCECİTY OYNUYORUM.
2-25PP İle Jailbreaksiz telefonlara oyun atılır.Zaten amaç da bu.
3-HER OYUN ÇALIŞMAZ GARANTİSİ YOKTUR FAKAT Doğru amblemdeki oynu indirirseniz(zaten bariz şekilde gözüküyor)%90 Çalışır.Bazen Uygulamann hatası olarak ÇOK NADİR OYUNDAN ATIYOR SİZE SİLMEK KALIYOR.
PP25 Nedir?
*PP25; iPad-iPod-iPhone'da Jailbreak gerektirmeden ücretli uygulamaları yüklememizi sağlayan, *bilgisayarda kullanılan birprogramdır.
*Cihazınıza(iPhone-İpad-İpod) hiçbir işlem yapmamıza gerek yoktur.
*IOS'in her sürümünde kullanabiliriz.

Programı İndirme

Öncelikle http://pro.25pp.com/soft/pp.exe linkinden programı indiriyoruzve bilgisayarımıza kuruyoruz.
Ardından Çince bir şekilde gelecektir.Hemen Telefonunuzu PCYE BAĞLAYIN.İtunes okuduktan sonra 25PPDE GÖSTERECEKTİR.
UYGULAMA İndirme
İndirmek için ev işaretinin altında 3. sırada bulunan elmanın üstündeki yere basın.Ordan istediğiniz oyunu indirin.ÖRNEK GTA VİCECİTY.Orda amblemi çıkacaktır.Gerçek oyunla uyuşan amblemin altında iki seçenek var ilkine tıklayın.Bastığınız anda Bilgisayar işaretinin altındaki ilk yere inecektir.
UYGULAMA KURULUM.
Bilgisayar işaretinin altındaki ilk yerdeki indirme bitince Bilgisayar işaretinin altındaki ikinci yerde gözükecektir.Telefon pcye bağlı ise Yenileme işareti gibi bişey olacaktır.OYNUN YANINDA ONA TIKLAYIN VE BİTMESİNİ BEKLEYİN 1B OYUN BİLE 1DKDE YÜKLENİYOR.SONRA OYNUN KEYFİNİ ÇIKARIN.
%100 SORUNSUZ İNDİRMEK İÇİN
DEVAM KONUSUDUR %100DÜR GARANTİLİDİR BUNU YAPTIKTAN SONRA BUNA BAKIN :)
http://www.turkhackteam.net/apple-ios/927482-25pp-2-anlatim-devam-ediyor-kacirma.html
YANLIŞIKLA EŞZAMANLAMA YAPTIYSANIZ YANİ İTUNES,APPSTORE İLE OYUN İNDİRDİYSENİZ ŞU KONUYU OKUYUN
http://www.turkhackteam.net/apple-ios/927741-25-pp-3-eszamanlama.html#post3768476

Son düzenleme:

baweelo

Yeni üye
31 Ağu 2008
13
0
selamlar; 25pp cep telefonuma yukledim ve bazen uygulamalar calismiyor bunu fix yapmak icin bilgisayara baglayip 25pp programiyla duzeltebiliyoruz ama benim ogrenmek istedigim bu fix yapma olayini direk olarak cep telefonumdan yapabilirmiyim?

PYRITHIONEs

Kıdemli Üye
17 Nis 2013
2,329
10
selamlar; 25pp cep telefonuma yukledim ve bazen uygulamalar calismiyor bunu fix yapmak icin bilgisayara baglayip 25pp programiyla duzeltebiliyoruz ama benim ogrenmek istedigim bu fix yapma olayini direk olarak cep telefonumdan yapabilirmiyim?
Ben de bunu keşfetmeye çalıştım;fakat bulamadım sanırım yok,düzeltmek için tek çare bilgisayar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.