JALOPY Games Tam Sürüm PC (WİN 7/8-8.1/10)

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir

nWMddg.png

[COLOR="DarkOrange[IMG]https://vignette1.wikia.nocookie.net/jalopygame/images/5/56/Jalopy.png/revision/latest?cb=20160523131730[/IMG]
[U][COLOR="Lime [URL="https://tik.lat/Zod93"] İndir[/URL]|
______

[COLOR="Cyan​

cewl

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,870
9
29
Merdekan
Abi elne salik guzel ve cok ezyet cekdiyin 1 konu olmus amma nedense arkadaslar cokda yormm yazmamis tesekkurler bu guzel bilgilere gore

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
ellerine sağlık kardeşim gifli güzel konu olmuş uğraşmışsın

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir
Abi elne salik guzel ve cok ezyet cekdiyin 1 konu olmus amma nedense arkadaslar cokda yormm yazmamis tesekkurler bu guzel bilgilere gore

Olsun Kardeşim Biz Çabalayalım Karşılığını Alırız Zaten Bir Gün Teşekkür Ederim Bu Arada Yorumun İçin.

Eline sağlık kardesim hemen indirip oynuyacagim

ellerine sağlık kardeşim gifli güzel konu olmuş uğraşmışsın

ellerine sağlık güzel anlatım olmuş

Teşekkür Ederim Yorumlarınız İçin Çok Sağ Olun.Sizleri Desteği İle İnşallah

Belo212

Katılımcı Üye
26 Mar 2016
696
0
Oynadım, güzel oyun, ama zaman gerektiriyor.
Anlatım çok güzel elinize sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.