JAVA Script hk.

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Merhaba biliyorsunuz burası bir hack forumu daha önce de konu açmıştım buna yönelik ancak yardımcı olan çıkmadı forumda bunu bilen bir kişi mutlaka vardır diye düşünüyorum.
Arkadaşlar bu arada bu oyuna çocuk oyunu diyenler var yaşım 18 serverlerde seve seve oynuyorum.
Neyse boş yapmayalım fazla Minecraft biliyorsunuz ki Java üzerine kurulu ve biz de serverlere bir açık yolu ile ya da başka bir şekilde sızabiliriz diye düşünüyorum ya da başka bir şekilde.
Adamlar gidip program yapıp büyük swlerde op alıyorlar peki bu nasıl_?_
(Bir ara LCTR serverinde 2 tane yabancı adam gelip op almışlardı sonra dünyayı mahvetmişlerdi.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Dostum küçük işlerle uğraşmak istemez kimse daha büyük devlet siteleri hackleniyor timlerimiz tarafından o yuzden mc gibi işlerle uğraşmazlar
Benim bir isteğim yok ancak nasıl olduğunu bilmek istiyorum.
Serverler şifreli zaten sadece kendi sunucusuna bağlı şifrelemr ile girilebilir bunuda öyle hop diye yapamazsın en fazla dos ddos kullanarak yaparsın

Çökertmek değil ele geçirmek istiyorum.

Erenester

Katılımcı Üye
13 Ocak 2018
355
0
20
Dünya
Dostum ele geçirmek için aynı ağa bağlı olman yada sızıcı virüsler kullanarak admin pc lerinin kurulu olduğu yada internete bağlı olan sanal pc sistemine girmen lazım adamlar onuda düşünmüşler yani uğraşmak gerek

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,686
1,771
ilk önce java scirpti ve java ayrı dillerdir istediğiniz yöntem java scriptle alakası yok java bilen birisi lazım size ancak çökertmek basit serveri mıncecrt sunucuları 10 15 liralık sunucular bi ıp dosla biter zaten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.