JavaScript Hesap Makinası

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
0
Belçika
Merhaba arkadaşlar JavaScript ile hesap makinasını gösterdim.
İçindeki kodlara bakarak kendinizi geliştire bilirsiniz.


Buradaki asıl amacım size ilham vermek, dosyayı indirip içindeki kodlara bakarak veya içindekilerini değiştirerek kendinizi geliştire Bilirsiniz...
İyi Günler

İndirme Linki

Virüs Total
 

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,610
31
MARS
Eline sağlık, tasarımı biraz daha geliştirebilirsin. Ayrıca kodları paste ubuntu gibi sitelere yüklersen daha iyi olabilir :)
 

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
0
Belçika
Paylaşım için teşekkürler.

Rica ederim :sırıtan

Dostum eline sağlık javasc düzenleme gibi programlar vs. Mevcut mu acaba

Kolaya kaçıp NotePad ++ İndire bilirsiniz...

Eline sağlık, tasarımı biraz daha geliştirebilirsin. Ayrıca kodları paste ubuntu gibi sitelere yüklersen daha iyi olabilir :)

Önerin için teşekkürler, Tasarımlara dikkat edicem :):
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.