Çözüldü Jiletle tüy kesmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Arkadaşlar ben sakal tüylerimi kesmek istiyorum nedeni arkadaşlar vs dalga gecip duruyorlar yaşım 15
kessemmi jiletle birkere kestim bebek yüzü gibi oldu :D öyle olmasını istiyorum kessem mi
:RpS_blushing:

Moderatör tarafında düzenlendi:

'AKEL

Uzman üye
14 May 2016
1,174
4
.
Kesme yaşın daha 15 ne bu acele :) Sonra bu adama benzersin :D
POr697.jpg

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Daha fazla çıkmıyor. Sadece tüyler daha sert oluyor tavsiye etmem erken yaşta jilet kullanmanı Braun'un Tıraş makineleri var çok pürüzsüz alır tahriş olmazsin jilet gibi kötü çıkarmaz sakalları.

matrixlord

Kıdemli Üye
8 Ocak 2013
2,433
0
Tüyler için jilet kullanma. Hem 15 yaşındasın, sakalların sertleşmesin hemen. Ayrıca jileti yanlış yere vurursun, kötü olur. Makine var ise kullanabilirsin. Olmadı berbere söylersin, uygun bir fiyata makineyle alır tüyleri.

n3pix

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,079
0
Aydın
Ne istiyorsan onu yap. Jilet ve permatik tarzı araçlar kıl hücrelerini uyardıkları için daha gelişmiş olarak çıkmalarını sağlıyor. Tek sorun bu. Bu arada memelilerde tüy bulunmaz, memeli canlılarda kıl vardır :)

Mascoderc

Uzman üye
2 Eki 2017
1,485
0
Nasa
emanete dokundurma yeter :D işin şakası kardeşim bende böyle diyordum jilet vurmadım ufak köşelere vurdum çeneme vurdum fena çıkıyor elleme çıksın kızlar seviyor :D

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
yaşım 16 jilet kullanıyorum bi türlü uzamadı sakallarım sanırım köse olacam tüh yav bizim sınıftaki arkadaşların işid gibi sakalları var okadar uzamış ki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.