Joshua! Akıllı bileklik-öğrenebilir hafızalı//hacknology

Hacknology

Kıdemli Üye
25 Eki 2015
2,712
11
rm -rf /
Merhaba, ben Hacknology. Bugün sizlere uzun süredir üzerinde çalıştığım, yeri geldiğinde uykumun neredeyse tamamından fedakarlık yaptığım ama nihayetinde size sunmaya hazır noktaya getirdiğim projemi tanıtacağım.Hacknology gururla sunar...
JOSHUA!
Peki aslında Joshua nedir? Joshua sizin bir çok ihtiyacınızı karşılayabilecek, Bazen dert ortağı olabilecek bir akıllı bileklik. Sizin sevinç, üzüntü, hırs, kibir gibi duygularınızı çoğu zaman anlar ve cevap vermeye çalışır. Ya da ödeviniz olduğunda bir ihtiyacınız mı oldu? Çekinmeden JOSHUA'ya sorabilirsiniz. O sizin için hızlıca internette arayıp en uygun cevabı vermeye çalışacaktır.

Peki bu proje de neyin nesi? Nereden çıktı?
Ben bu projede yola çıkarken aslında çoğumuzun teknolojiye bakış açısının yanlış olduğunu düşünerek başladım ve bunu bir tık da olsa değiştirmek için bu projeye adımımı attım.
Aslında sormamız gereken ilk soru teknolojinin ne olduğu.
Teknoloji aslında nedir?
2016-05-06-1462539856-7174175-6358850986901693652109630270_TECHTRENDS.jpg

Gerçekten teknolojiyle yapabileceklerimizin neler olduğunu biliyor muyuz?
Projemin asıl amaçlarından bir tanesi uzun sürede sizi etkilemek, yarına doğru bir adım daha atmamıza aracı olmak.

Projeme ilk başladığımda bu noktaları hiç düşünmemiştim. Çok farklı bir yerde çok farklı bir şekildeydim. Bu zamana kadar hayatımızın her alanında olduğu gibi karşıma bir çok zorluk çıktı. Böyle durumlarda unutmamamız gereken şey başarının anahtarlarından böyle noktalarda yılmamak olduğu. Bugün karşınızda JOSHUA'yı sunmaktan onur duyar, teşekkürlerimi sunarım. Projenin son aşamalarındayım. Bittikten sonra ve bitmeden önceki tüm gelişmeleri bu durum altından bildireceğim

Özel teşekkür
Special thanks

Nigella Umbreon
Par4d0x1D

Oğuz~#>
Siz olmasaydınız bu noktaların hiçbirinde olmayacaktım. Hepinize yardımlarınızdan dolayı sınırsız teşekkürlerimi sunuyorum.

Son düzenleme:

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Eline sağlık Kardeşim : )

Dileğim projenin başarılı ve hayırlı olması. Sürekli yenilikler düşünüp eklentilerde bulunmaktan çekinme. Kullanıcı görüşlerine de açık ol :)

Saygılar
HABİR

ismet103

Kıdemli Üye
20 Eyl 2009
4,001
0
Eline sağlık Kardeşim : )

Dileğim projenin başarılı ve hayırlı olması. Sürekli yenilikler düşünüp eklentilerde bulunmaktan çekinme. Kullanıcı görüşlerine de açık ol :)

Saygılar
HABİR
Kullanıcı görüşleri demiş. Bence bu bileklik akıllı ev sistemlerine entegre olursa çok güzel olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.