Kablonet uydunet

rende_68

Katılımcı Üye
21 Ağu 2009
450
0
Miami
2 sene kablonet ve kablotv kullandım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Kablonet interneti coaxial koblo ile getiriyor adından emin değilim ama şu uydu anteninden çekilen kablo o yüzden modem girişleri farklı yani elindeki modemin uyumlu olması lazım. Bana verilen modem Netmaster Infinity 401 adlı modemdi.

Gelen kablo ikiye ayırıyolar biri kablotv makinesine diğeri de modeme giriyor yani bağımsız, superonline da eğer modemi kapatırsan televizyonda gidiyor ama kablotv de öyle değil. Kendi modemleri güçlü bir modem ama konumlandırma önemli tabi. Ping fiber kadar düşük olmuyor ama speed test 18 - 22 arası çıkıyor oyunlarda neredeyse sorun yaşamadım diyebilirim. Hız konusunda da cömertler yani 24 Mbps di ama genelde 28 - 32 arası değişiyordu. Şimdi superonline kullanıyorum 24 üzerine çıktığını görmedim yani, internet açısından da ve televizyon açısından da kablo tv den superonline geçtiğime pişman oldum. Sadece kampanya olduğu için aldım şuan 24 mbps + TV PLUS giriş paketi 39.90 akk kalktığı için ucuz sadece ama 63 lira kablotv ye vermek daha iyi olurdu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.