Kablosuz Kulaklık Önerisi

dartmol

Üye
26 Nis 2014
178
1
Telefonum için kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadım bir bilgim yok fiyat aralığım 300-400 arası ama illa sıfır olması önemli değil yani sıfırı 800 900 ama 2 elini 300 400 bulabilirsem onuda alabilirim önemli olan iç sesi dışarıya dış seside duymam ve sestede bozukluk yaratmassa çok iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum kulağı rahatsız etmezse çok iyi olur önceliğim kulak içi olanlardan yana

Son düzenleme:

SkyRest

Katılımcı Üye
15 May 2016
399
241
25
MEDUSA
Telefonum için kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadım bir bilgim yok fiyat aralığım 300-400 arası ama illa sıfır olması önemli değil yani sıfırı 800 900 ama 2 elini 300 400 bulabilirsem onuda alabilirim önemli olan iç sesi dışarıya dış seside duymam ve sestede bozukluk yaratmassa çok iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum
merhaba sayın kullanıcı
JBL 510BT yi öneririm çok iyi bir kulaklıktır ,

ElChapoİpV4

Katılımcı Üye
10 Tem 2021
701
849
23
iyi forumlar. sennheiser 4.40 bt ben 3 sene önce 500 tl ye almıştım şuanki fiyatını bilmiyorum. kulağıı çevreleyen efsane yapısı ve dışardan içeriye içeriden dışarıya ses sızdırması yapmıyor. pil ömrü oldukça iyi ve ben yanlış kullanmıyorsam kendi kendine kapatınca sarj oluyor az olan sarjda kapatıyorum ve ertesi gün sarjı fulle çıkıyor

dartmol

Üye
26 Nis 2014
178
1
merhaba sayın kullanıcı
JBL 510BT yi öneririm çok iyi bir kulaklıktır ,
yourumunuz için teşekkür ederim kulak içi olanlardan olursa çok daha iyi olur

iyi forumlar. sennheiser 4.40 bt ben 3 sene önce 500 tl ye almıştım şuanki fiyatını bilmiyorum. kulağıı çevreleyen efsane yapısı ve dışardan içeriye içeriden dışarıya ses sızdırması yapmıyor. pil ömrü oldukça iyi ve ben yanlış kullanmıyorsam kendi kendine kapatınca sarj oluyor az olan sarjda kapatıyorum ve ertesi gün sarjı fulle çıkıyor
yourumunuz için teşekkür ederim kulak içi olanlardan olursa çok daha iyi olur

Xiaomi redmi buds 3 lite aldım iki hafta önce, gayet memnunum
yorum için teşekkür ederim bunun Xiaomi buds 3 bakmıştım uygun fiyatlı bulabilsem alacaktım ama bunuda bakıcam

yorum için teşekkürler bunada bakıcam

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
Telefonum için kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum ama daha önce hiç kullanmadım bir bilgim yok fiyat aralığım 300-400 arası ama illa sıfır olması önemli değil yani sıfırı 800 900 ama 2 elini 300 400 bulabilirsem onuda alabilirim önemli olan iç sesi dışarıya dış seside duymam ve sestede bozukluk yaratmassa çok iyi olur tavsiyelerinizi bekliyorum kulağı rahatsız etmezse çok iyi olur önceliğim kulak içi olanlardan yana
Jbl al kardesim guzel kulaklik

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
519
Righteous Side of Hell
JBL 510bt öneririm. JBL almasanda sakın Sony WH-CH510 alma. Kulaklığı bilgisayarda kullanamıyorsun sony sağolsun. Sidetone denilen bir "özellik" var çünkü.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.