Kaç gündür aradığım kod yardım :/!

26 Tem 2013
105
0
İstanbul
Son düzenleme:
26 Tem 2013
105
0
İstanbul
benim yaptığım process.start(textbox1.text) böyle çalışıyor ama mesela textboxa asdawd felan yazınca proğram kapanıyor benim istediğim proğram kapanmayıp lütfen geçerli bir konum yazmasını istiyorum :/

JeweLRocK

Üye
6 Ocak 2013
181
0
benim yaptığım process.start(textbox1.text) böyle çalışıyor ama mesela textboxa asdawd felan yazınca proğram kapanıyor benim istediğim proğram kapanmayıp lütfen geçerli bir konum yazmasını istiyorum :/

Kardeşim ben de bu client vs işlerle ilgileniyorum oyuna hshield vs aktif ettim özelden face vs ekle karşılıklı bilgi paylaşırız daha büyük projeler yapabiliriz

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Form 2 Dediğin Hile ekranına Geçıyor Sanırım
Kodunu Bılmıyorum Ama Fıkır Olarak Yardımım Olursa Ne Mutlu Bana Şöyle ki ;
Sanırım Programın Bulması Gereken Dosya metin2.exe Sen Programa Şunu Deme c/program files/metin2/metin2.exe yazılınca program acılsın deme cunku adam d ye kurmus olabılır yada e ye sen belırlı bır yol belırlersen bu sefer adam senın olusturdugun duzene gore yazmak zorunda kalır senın yapman gereken programın metin2.exe yi görüp görmediği ile alakalı
mantık olarak programa demelisinki
eğer metin2.exe ye ulaşabılıyosa program
form2 yi aç
else yanı ulaşamıyosa
programı kapat yada
mesaj kodu ıle ekrana " Lütfen metin2.exe 'nin Oldugu Yolu Belirtiniz "

Gibi Bir Kod yazmalısın
Ben SAdece Eğer Bu Fıkır Kafanda Olusmadıysa
Böyle Bir Yardımda Bulunmak Istedım
Maddi Değilde Manevi Destek Oldm Gibi Düşün :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.