Kaç Spamdan Sonra Instagram Hesabı Kapanır?

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
22
966
23
BJK
100 Spamdan Sonra Hesaptaki Bazı Yetkiler Gidiyor diye biliyorum - Yorum Vs.. / hedef hesapta / ama önemli olan su instagram hedef hesabı inceliyor eğer kurallara aykırı bir şey yok ve aktif bir kullanıcı ise pek olacağını sanmıyorum spam ile hesap kapanmasının / fakat diğer türlü kural ihlali yapan bir hesap 50-1000 arası değişkenlik gösterecektir ayrıca sunuda söyliyim 1 hesaptan 20-30 tane spam atsan bile o 1 spam olarak sayılır bu'da önemli bir kural

BÜRKÜT'

Basın&Medya Ekibi Lider Yrd.
8 Kas 2021
3,070
72
4,037
Merhaba, spam ile Instagram hesap kapatma artık pek işe yarayan bir yol değildir. Onun yerine bu konuları inceleyip, konulardaki methodları deneyebilirsin.

TOMMYŞH

Katılımcı Üye
28 Haz 2021
449
1
164
Turan
100 küsür spamdan sonra diye biliyorum ondan sonra bi ekran çıkıyor hesabı tut diyosun tekrar mesaj yerine dönüyorsun,ama instagram senin üzerini çiziyor

MemoryTiger

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
446
3
248
21
Kali Linux
MERHABA DOSTUM
SEN YARDIM AÇAR AÇMAZ GELDİM :)

5aE7rL.png

Takipçi Saysıından Fazla Atarsan Kapanır Diye Biliyorum

UNUTMAKİ BİR YARDIM UZAĞINDAYIZ :)

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ MODERATÖR ASİSTAN █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.