Kaç yaşındasınız ?

Kaç yaşındasınız ?

• Kullanılan toplam oy
    3,041
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ByTekiLaa

Yeni üye
5 Ocak 2013
8
0
Arkadaşlar bence yalan söylemeye gerek yok . Doğru söylerseniz anket amacına ulaşır. Ben 19'um 20 ye giricem allah kısmet ederse.

İyi Forumlar.

mertsahn

Yeni üye
4 Ocak 2013
14
0
Ankara,Turkey
17.. Ve Samurai o gün bi konuda TTNet hemen hemen Ip buluyor demiştin o konuyu tam hatırlamıyorum bana ulaşabilirsen sevinirim Soracaklarım var da yardımcı olacagına inanıyorum..

fre3dom

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
325
0
vala bende 19 20 ye giriyorum gerçeğini diyim bence gerçek yaşını soylemeyene de ne diyim sonuçta bir hedef peşindesın her zaman gerçek neyse onu demelıdır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.