kage ile trojan

sky_lock

Yeni üye
10 Ara 2021
47
15
kali linuxda trojan oluşturuyorum denemek için kendi pc emde deniyorum ama olmuyor portu 4444 giriyorum ama öyle bir port açmadım sııntımı onda acaba?
bide ip sabitlemek gerekiyormu?

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
212
ARS3F
Kendi ağın olduğu için ip sabitlemene gerek yok ama dış bi bilgisayar için elzem, port açmadığından kaynaklı olabilir WinDefender ya da antivirüs kapalı değil mi?

sky_lock

Yeni üye
10 Ara 2021
47
15
Kendi ağın olduğu için ip sabitlemene gerek yok ama dış bi bilgisayar için elzem, port açmadığından kaynaklı olabilir WinDefender ya da antivirüs kapalı değil mi?
kali linuxun ağ tipini nat yaptım ondan kaynaklı olabilirmi? ben trojani test ederken windefenderi kapattım zaten başka defenderda kullanmıyorum

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
49
981
Merhabalar
Aslında rat için iç ve dış ağ olarak 2 ye ayrılıyor aynı ağ üzerinde ise port açıp dns kullanmadan işlem yapabilirsiniz ama dış ağ için port ve dns elzemdir kendi ağınıza bağlı bir cihaza erişmek için dns kullanmadan port açıp işlem yapabilirsiniz sistemde bilgisayarınızın gözükmemesi büyük ihtimalle port açmadığınız'dan dolayıdır.
İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.