Kali Linux & Aircrack-ng ile WPA / WPA2 Wifi Şifre Kırma

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
cok tesekkurler kesin cozum oldu 6 saate kirdim wpa-2 yi ama keske klon mac de anlatsaydin onu nasil yapicagimi bulmadm onsuz riskli sanirim baska bir pc ye baglanma.

Kanki Canpingim Benm Okuyorum La Ispartada Yolun Düşerse Buyr Gel Ama Dediğin Konu üzerinde vizelerdn sonra bi bakayım hiç denemedm :)

anet01

Yeni üye
30 Eki 2013
21
0
Kanki Canpingim Benm Okuyorum La Ispartada Yolun Düşerse Buyr Gel Ama Dediğin Konu üzerinde vizelerdn sonra bi bakayım hiç denemedm :)

teşekkürler ama zor o taraflara gelmem adanadayım ben :trl ama açıkçası o yorumdan sonra biraz hayal kırıklıgına ugradım :( kendi modemımı bulmuştum bağlanmadan ama başka mmodemleri henüz bulamadm hep modemi kitliyor veya takılıyor bi tanesi 98,50 de takıldı kafayı yicektim bi tanede buldum ondada internet yok :D şimdilik denemeye devam ediyorum hanshake ile bulmayı biliyormusun ?

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
teşekkürler ama zor o taraflara gelmem adanadayım ben :trl ama açıkçası o yorumdan sonra biraz hayal kırıklıgına ugradım :( kendi modemımı bulmuştum bağlanmadan ama başka mmodemleri henüz bulamadm hep modemi kitliyor veya takılıyor bi tanesi 98,50 de takıldı kafayı yicektim bi tanede buldum ondada internet yok :D şimdilik denemeye devam ediyorum hanshake ile bulmayı biliyormusun ?

Bu yaptıgın yol bile handshake gibi bişey farkı modemi kullanan pcyle modem arasına sızarak bilgi topluyor handshake ise word list hazırlıyosun tutcakta snde gircn boş handshake

shadow666

Üye
11 Ocak 2009
151
0
bazı modemler 5 pin denemesinden sonra kendini kilitliyor ve 60 sn bekletiyor yeni pin denemesi için. buda demek oluyorki 24 saatten daha uzun sürecegi anlamına geliyor bu tarz modemler için bi yöntem geliştirildimi bilgin varmı?

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
bazı modemler 5 pin denemesinden sonra kendini kilitliyor ve 60 sn bekletiyor yeni pin denemesi için. buda demek oluyorki 24 saatten daha uzun sürecegi anlamına geliyor bu tarz modemler için bi yöntem geliştirildimi bilgin varmı?

Bu Yöntem Onun İçinde geçerli zaten deneme asamasında modemin tepkilerini takip edebilirsn zaten knuyu paylastgımdada söyledm zaten uzun sürebilcegini buda modemn kndini korumasından dolayı kaynaklanıyor bu yüzdnde bu konuyla ilgili olarak bu konuyu birbiriyle bagdastırablrsn umarım demek istedigimi anladım bu yöntem zaten snn dediğinle tam aynı bir yöntem :)

mhmtonur

Üye
14 Mar 2013
145
0
Antalya
Konumuzun Daha Fazla İlgi Odağı Olması İçin Sizdn Ricam Sayfaya Değer Kısmından Değer Belirlermsnz Gördüğünüz Derecede Hak Ettiği Gibi

mesut_201

Yeni üye
12 Ağu 2009
1
0
Öncelikle Herkese slm Ben Bir superonline Wps Modemin şifresini kırmıstım ama su anda modemın wps pini değişti (wps acıgını kapamak adına yazılım güncelledi superonline) ama hala şifresi elimde ama tilgin modem ara yüzünde wps şifresini vermiyor bu konuda yardımcı olabilirmisiniz Şimiden teşekkürler

swattaem

Yeni üye
14 Nis 2013
14
0
s.a kardeş ben senin dediklerini yapıyorum fakat hata alıyorum senin ilk komutundan sonra interfaces in alt felen yazılar geliyor bend geşlmiyor su 3. yazdığın kodda ise ben yazınca hata alıyorum ve hatadada error bilmem .... sonrada open "mon0" yazıyor laptop kullanıyorum acaba bunun etkisi varmıdır ekran kartım qualcomm atheros ar9485 acaba linuxa driverini yüklememmi lazım çünkü linuxta wifim görünmüyor ve eğer böyle yapmam gerekliyse linuxa driverimi nasıl yükleyebilirim ?

bende böyle oluyor

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.