Kali Linux başlat menüsü kayboldu

CodVoS

Yeni üye
2 Nis 2021
25
0
Aydın
Arkadaşlar kali linux da yukarda çıkan menü kayboldu ve pencereler çok ölçeksiz açılıyor terminali sürükleyemiyorum ve şu görüntü çıkıyor.

Anlamadıysanız ss aldım burda menü gözükmüyor:
11onfja

İlk açtığımda düzgün çıkıyor:
11onofu

Terminalde hareket ettiremiyorum şekli düzgün değil Tam ekran da olmuyor:
11onte5

Konuya yanlış yazmışım Başlat çubuğu kayboldu dicektim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Eğer görünüm ayarları ile oynadıysan böyle olması normal bende de olmuştu. Yanlış bir ayar yapmışsın bulup dğzsltmelisin. Ayarlardan bu panelin ayarlarını bulmaya çalış oradan bir kurcala olmadı tekrar kur.

CodVoS

Yeni üye
2 Nis 2021
25
0
Aydın
ѕeleɴια;9360936' Alıntı:
Eğer görünüm ayarları ile oynadıysan böyle olması normal bende de olmuştu. Yanlış bir ayar yapmışsın bulup dğzsltmelisin. Ayarlardan bu panelin ayarlarını bulmaya çalış oradan bir kurcala olmadı tekrar kur.

Yani hep hata alıyorum ama hiç ayarlarla oyandığımı hatırlamıyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.