Kali Linux Farklı Uzantı da Nasıl İndirilir?

leon311

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
395
124
Dostlarım iyi akşamlar size bir sorum var mesela linux ya da parrot indirdiğimizde bunu bize CD halinde indiriyor biraz komik gelebilir ama renkli kare haline getiriliyordu onu nasıl yapacağız?

leon311

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
395
124

Barut15

Üye
14 Tem 2021
209
71
25
Haaa şimdi anladim

Iso kalıp dosyamızı VirtualBox’a göstermek için önce soldaki küçük dosya simgesine basmalı ve açılan pencerede “ekle” diyerek iso dosyamızın bulunduğu yeri belirtmeliyiz
Daha sonra belirttigimiz iso dosyasını “seç” diyerek sanal makinemizi çalışacak hale getiriyoruz. Son olarak ise, Ayarlarımızı kabul ederek baslat tusu ile sanal bilgisayarımızı başlatabiliriz.
UMARIM İŞİNİ GÖRÜR BU YÖNTEM

leon311

Katılımcı Üye
20 Kas 2021
395
124
Iso kalıp dosyamızı VirtualBox’a göstermek için önce soldaki küçük dosya simgesine basmalı ve açılan pencerede “ekle” diyerek iso dosyamızın bulunduğu yeri belirtmeliyiz
Daha sonra belirttigimiz iso dosyasını “seç” diyerek sanal makinemizi çalışacak hale getiriyoruz. Son olarak ise, Ayarlarımızı kabul ederek baslat tusu ile sanal bilgisayarımızı başlatabiliriz.
UMARIM İŞİNİ GÖRÜR BU YÖNTEM
Hocam denedim olmadı çok uzun zamandır olmuyor ben bunun virutalboxtan dolayı olduğunu düşünüyorum virutalbox gibi bildiğiniz bir uygulama var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.