Çözüldü kali linux giriş sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
merhaba arkadaşlar kali linux kurdum virtual boxa fakat giriş yapmak istediğimde root , toor k.adı ve şifreyi kabul etmiyor çözemedim

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
Zn2bnV.jpg

3 Ocak 2020
93
0
Merhaba ;
Kullanıcı adı: root

Şifreyide kurulumu yaparken hangi sifreyi yazdiysaniz onu yazin..
O da olmuyorsa forumda kali linux sifre sifirlama diye yazin , cozumu bulucaksinizdir. Forumda da yoksa youtubeye yazin kesin bulursunuz sifirlama isleminin nasil yapildigini...

Iyi forumlar ..

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
Merhaba ;
Kullanıcı adı: root

Şifreyide kurulumu yaparken hangi sifreyi yazdiysaniz onu yazin..
O da olmuyorsa forumda kali linux sifre sifirlama diye yazin , cozumu bulucaksinizdir. Forumda da yoksa youtubeye yazin kesin bulursunuz sifirlama isleminin nasil yapildigini...

Iyi forumlar ..

kurarken şifre yazmadım otomatik kurdu ki default şfre olan toor olması gerekiyor fakat kabul etmiyor kaldırıp tekrar yükledim birçok kere dedğiniz gibi tek çare sıfırlamak, teşekkürler

'B4TU

Katılımcı Üye
5 Şub 2019
392
439
yeni sürüm ise kullanıcı adı ve şifreye kali/kali dene, daha sonradan kendine root yetkisi verebilirsin veya root şifresini değiştirip root kullanıcı adı ile giriş yapabilirsin.

alperen90635

Katılımcı Üye
26 Ocak 2016
644
0
yeni sürüm ise kullanıcı adı ve şifreye kali/kali dene, daha sonradan kendine root yetkisi verebilirsin veya root şifresini değiştirip root kullanıcı adı ile giriş yapabilirsin.

Niye yeni adet çıkartıyorlar anlamıyorum :D neyse teşekkür ederim yardımın için şifreyi sifirlamistim görmeden önce , sorun çözüldü iyi forumlar herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.