Kali Linux İçin Bilgisayar

KevinCicek

Yeni üye
29 Nis 2020
16
0
Diyarbakır
Merhaba Bu Bilgisayar Kali Linux İçin uygun mu

Marka: ixtech Thinbook
Fiyat: 900 tl

Cpu Serisi: İntel Atom
Cpu Modeli: Intel Atom x5-Z8350
Garanti süresi: 2 Yıl
Ekran Kartı Bellek Miktarı: 256 mb
Bellek Ram: 2 Gb

Cevaplarsanız Sevinirim Sadece Kali Linux İçin alacam.

Son düzenleme:

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
Eski bir bilgisayarınız var kali linux indirmek istiyorsanız LXDE masaüstü ortamını kullanmanızı tavsiye ederim. Eğer kaldırmayacak olursa ParrotSEC indirin kali ile arasında pek bir fark yoktur.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Rahat çalışır. Ortam olarak kurulumda XFCE seçersiniz. Lakin Windows'da PentestBox deneyebilirsiniz.

rG2Y91.png

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Şimdi Dostum Belli Ki Sende Hack İşine Girmek İstiyorsun ama daha önce Sistem Programlama İşletim Sistemi Yapıları vs bilgin varmı bilmiyorum ama öncelikle bilmiyorsan bunları öğrenmeni tavsiye ederim günümüzde youtubedeki videolar bu şekilde oluyor ama hevesini kırmak istemem ama iki üç hack programı kullanıp ta ben hackerim diye ortada gezinen tip çok buradan kimseye laf atmıyorum ve söylemiyorum genel konuşuyoum yanlış anlaşılmasın

19 May 2020
73
0
Çalışacağını düşünüyorum. Kali Linux çok zorlayıcı bir sisteme benzemiyor. Eskiden çok kotu bir bilgisayarda calistirmistim. Ama öyle yağ gibi akmıyor bunuda bil.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.