Kali Linux için Tool önerisi

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Ne amaçla kullanacağınıza bağlı
Bilişim öğrencisiyim, siber güvenlik dersi görüyorum. Kendi cihazlarım ve hesaplarım üzerinden hack yaparak kendimi geliştirmek istiyorum ve şu an kullandığım toollar çok kullanışlı değil malesef onun için kullanışlı bir tool arıyorum

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
Şöyle konularımdaki toolara göz atabilirsiniz bi hatayla karşılaşırsanız dm atabilrsiniz yardımcı olurum.

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Şöyle konularımdaki toolara göz atabilirsiniz bi hatayla karşılaşırsanız dm atabilrsiniz yardımcı olurum.

Merhaba, bunun için formumuzda kaynaklar kısmına bakabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun araçlar bulunmaktadır.

Merhaba arkadaşlar ben yeni freelancer olarak fiverrde işe başlayacam ama müşteri çekmem için reklam yapmam gerekiyor yabancı sitelerde logo oluşturma hakkında acaba nerede reklam verebilirim teşekkür ederim

Yardımınız için hepinize teşekkür ederim, iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.