Kali Linux İndirdim Nasıl Sileceğim?

_x_phantom

Üye
21 Ağu 2021
52
24
23
?
merhaba kalı Linux indirdim kuramadım sonra vazgeçtim silmeye çalısınca 2 seçenek sunuyor tekrar dene ve iptal
2 seçenekte de deisen bir sey olmuyo 4 GB lın bir dosya nasıl sile bilirim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

halit0303

Üye
21 Ağu 2021
63
8
18
merhaba kalı Linux indirdim kuramadım sonra vazgeçtim silmeye çalısınca 2 seçenek sunuyor tekrar dene ve iptal
1- Virtual Box İndir.
Downloads – Oracle VM VirtualBox -- Windows Host Yazısına Tıkla
2-Kali Linux Download Sayfasında Virtual Machines Tıkla - 64 VEYA 32 BİT OLANI SEÇ sağdakini indir. (kalp ritmi logosu olan) Get Kali | Kali Linux
3-Her İkisinide İndirdikten Sonra Virtual Boxu Uygulamasını Kur Ve Aç Sol Üst Köşede Dosya Yazısına Tıklayıp İçer Aktar a Tıkla ve Ordan Kali Linux Dosyasını seç.
İşlemler Tamamlandıktan Sonra Başlata Tıklayabilirsin.
Kali Giriş Bilgileri =
kullanıcı Adı = kalı
Şifre = kalı

Blackrik

Yeni üye
24 Tem 2021
35
4
18
Kanka flash bellekle kurdun galiba sisteminde sadece linux var anladığım kadariyla bunu silmek için bilgisayarina format atman gerek yani nasıl linux kurduysan usb bellegine Windows kuracaksin ve pcyle formatlicaksin öyle silinir

_x_phantom

Üye
21 Ağu 2021
52
24
23
?
Merhaba;

Silmeye çalıştığınız şey tam olarak nedir? Ve mümkünse resim eklermisiniz
nası fotorafçekicemi bilmiyorum ama dosya silmek istiyorum silinmyo ama 2 seçenek var tekrar dene ve iptal ve altında bu dosya sistem üzerinde açık diyo sadece bu site açık başka bişey açık deil pc yi yeniden baslatım yine silmeye kalkısınca aynı seyler oluyo

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
3
335
Localhost
nası fotorafçekicemi bilmiyorum ama dosya silmek istiyorum silinmyo ama 2 seçenek var tekrar dene ve iptal ve altında bu dosya sistem üzerinde açık diyo sadece bu site açık başka bişey açık deil pc yi yeniden baslatım yine silmeye kalkısınca aynı seyler oluyo

Tekrardan Merhaba;

Anladım demek istediğinizi. Windows kullanıyorsunuz sanırım, öncelikle CTRL + ALT + DEL tuş kombinasyonuna basın ve oradan Görev Yöneticisini açın. Akabinde orada şuanda çalışmakta olan uygulamalar olacaktır onların arasından silmeye çalıştığınız programı bulun ve sağ tık yapıp Görevi Sonlandır seçeneğine tıklayın. Uygulama kapandıktan sonra tekrardan uygulamayı silmeyi deneyin.

İyi Forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.