Kali Linux Kurulum(2023) + Root Kullanıcısı Olma

karaAdam35

Üye
2 Nis 2020
59
17
Hata sebebi bunu gösteriyor gözlerim doğru görüyorsa :) VT-x is disabled in the BIOS bu yazıya göre açık değil. Kontrol eder misin.
Teşekkürler şimdi oldu sanallaştırma görev yöneticisinde açık görünüyordu ama bios ekranınına yeniden gittiğimde kapalı olduğunu gördüm teşekkürler iyi formlar.

Kali Linux Kurulum(2023) + Root Kullanıcısı Olma

Merhaba arkadaşlar bu konumda kali linux kurulumundan bahsedeceğim. Foruma yeni katılan arkadaşlarımızın yaşadığı sorunları göz önünde bulundurarak bu videoyu çekme gereksinimi hissettim.

Umarım anlata bilmişimdir. Videounun hiçbir kısmını kesmedim.

Video

Linkler
Virtualbox

Virtualbox Extension Paketi

Kali Linux 2023

Kali Linux Eski Sürümler
Elinize, emeğinize sağlık üstad.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.