Kali Linux kurulumunda hata ?

gdirikan

Yeni üye
17 May 2020
15
0
Adana
Bu şekilde hata ile karşılaşıyorum 2 gündür çözemedim. Yardımcı olabilecek var mıdır ? Teşekkür ederim şimdiden.

YXrMf.jpg

USB kurmayı denedim beceremedim onu yapabilecek olan var mıdır veya yardımcı olabilecek..

Moderatör tarafında düzenlendi:

byte256

Yeni üye
23 Tem 2021
2
1
23
USB kurmayı denedim beceremedim onu yapabilecek olan var mıdır veya yardımcı olabilecek..
Bendede kopyalama başarısız hatası çıkıyordu bir türlü sorunu bulamadım. Sonra usb ile kurmaya çalıştım bazı sorunlar oldu ama sorunları çözüp kurabildim. USB ile kurulum yaparken ne gibi bir sorun ile karşılaşıyorsun? Umarım yardım edebilirim.

gdirikan

Yeni üye
17 May 2020
15
0
Adana
Bendede kopyalama başarısız hatası çıkıyordu bir türlü sorunu bulamadım. Sonra usb ile kurmaya çalıştım bazı sorunlar oldu ama sorunları çözüp kurabildim. USB ile kurulum yaparken ne gibi bir sorun ile karşılaşıyorsun? Umarım yardım edebilirim.
Rufus ile yazdım sanırım usb ye ama sonrası yok. Uzaktan bağlantı ile bakma şansınız var mıdır 5 dakika rica etsem teamwiver ile vs

Zooke

Yeni üye
22 Tem 2021
1
0
ben virtualbox ile kullanıyorum ancak senin soruna burada cevap bulabileceğini düşünüyorum, umarım işine yarar...

byte256

Yeni üye
23 Tem 2021
2
1
23
Rufus ile yazdım sanırım usb ye ama sonrası yok. Uzaktan bağlantı ile bakma şansınız var mıdır 5 dakika rica etsem teamwiver ile vs
pc yi yeniden başlatırken setup ekranına atması gerek, eger setup ekranı gelmeden windows açılıyorsa biosta ayarlar yapman gerekicektir. Bide rufus ile yazarken ntfs yoksa fat32 mi kullandınız?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.