GNU/Linux Kali linux sanal makinesi için oturum açma başarısız

hsyn4

Yeni üye
20 Tem 2019
36
13
virtualbox kullanıyorum .ova dosyasını yükledim virtual boxa kurdum başlat diyince başlıkta yazdığım hatayı alıyorum
çözümü bilen varmı ya

hsyn4

Yeni üye
20 Tem 2019
36
13
kullanıcı adı yada şifre hatası mı alıyorsun ekran fotoğrafı paylaş bakalım.
Ekran_Goruntusu_5.png

hsyn4

Yeni üye
20 Tem 2019
36
13
Bu sorun bendede olmuştu kendim hallettim virtualbox ve ova dosyanın masaüstünde olması lazım eğer düzelmezse sil sanal makine ile ova dosyasını yeniden indir yalnız sanal makinenin extention packetinide indirmeyi unutma ki çalışsın ve hepsini indirdikten sonra masaüstüne gönder orda kurulum yap açılacaktır
tabi ya extention packleri unutmusum cok tesekkeür ederim
Dün benzer bir hata aldım çözüm ise
Downloads – Oracle VM VirtualBox.
Linke girdikten sonra Extension Pack indirmen gerekiyor.

rabbit1

Katılımcı Üye
3 May 2021
418
83
Bozkır
hallettşm ama sen nasıl yaptın ki ben baya baktım her yere hic bi sekilde bisi cıkmadıı
ayrintilara tikla orda ki yaziyi at ben soylicem ben ilk olarak bios dan sanallastirma ctim sonra usb hatasi aldim sonra usb yi 1.1 e aldim duzeldi

hallettşm ama sen nasıl yaptın ki ben baya baktım her yere hic bi sekilde bisi cıkmadıı
ayrintilarda sorunu yaziyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.