Çözüldü Kali linux [Ubuntu-64bit VMware] Siyah Ekran'Da Kaldı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HBackeR

Üye
19 May 2018
204
0
rootland
Hocam defalarca silip yükledim olmadı - Etik Hackerlıga giriş 2 kitabındakilerin aynısını uyguladım bi ara oldu ama VMware tools yüklemeye çalısırken bozuldu bidahada acılmadı 3-4 kez silip tekrar krdum vmware i onardım yeniden yukledim ama nafile... - Cevabın için teşekkürler

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Kurulum sırasında "Install the GRUB boot loader on a hard disk" kısmında iken /dev/sda seçeneğini seçip kuruluma devam ederseniz sorununuz çözülecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.